Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szeretném a barátommal kipróbá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném a barátommal kipróbálni milyen ha a seggembe élvezne. Ha a sperma a végbélbe jut fenn áll a betegségek esélye? Lehet érezni? Mire számítsak? Csak értelmes válaszokat várok!

Figyelt kérdés

#szex #homoszexualitás #segbe élvezés
2014. nov. 15. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Pont most szrtam. Szerintem ez ugyanolyan lehet, csak befelé!
2014. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
asszony az a nyílás nem arra való...
2014. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Majd megtudod:DD
2014. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Betegségek veszélye akkor áll majd fenn, ha kapsz egy kis E-colit a seggedből a másik nyílásodba, s csíp majd, mint a fene, szenvedsz vele, h kiírtsd, na, az a lesz a jó neked, szóval gondold meg, h gumi nélkül tolod az ipart.
2014. nov. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
ajánlom figyelmetekbe a kulcsszavakat, drágáim! :D :P
2014. nov. 16. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
lüktető érzést biztos fogsz érezni ott bent. a betegségre meg nincsen garancia, hogy elkapsz valamit. ha nem váltogatod a partnered, akkor nem kell aggódni.
2014. nov. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
5-ös: hát nem szoktam nagyon nézni, akkor visszaszívom a másik lyukas dolgot, kivéve, ha "enyhe bi" az aktív fél, s csajjal is tolni akarja majd vmikor a későbbiekben.
2014. nov. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

1. Ugyan úgy elkaphatsz betegséget, mint a vaginális szextől.


2. Nem érzed, hogy van benned anyag. Legfeljebb csak azt érzed, hogy csurog ki belőleg, de azt is akkor, ha már kint van.

2014. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

szerintem használjatok gumit.

mert fennáll a betegségek esélye.necsak az hogy kakis lessz a rudi,hanem vidám fertőzéseket is kaphatsz,nem kell egyből AIDSre gondolni,de a sperma sem kell,hogy makk egészséges legyen,akad benne csúnya dolog.

2014. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
de igen, lehet érezni. állítólag kellemes meleg érzés. nekem is úgy mondták :P
2014. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!