Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Élvezett el már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Élvezett el már közületek valaki prosztatamasszázs vagy dugás közben úgy, hogy senki nem ért a farkatokhoz?

Figyelt kérdés

Valóban olyan nagyszerű élmény ez, vagy csak annak tűnik?

Hogyan lehet elérni ezt az elélvezést?

Direkt erre készültetek, vagy csak véletlenül jött össze?

Ujjazással vagy dugással könnyebb ezt elérni? Esetleg valami mással? (dugás alatt természetesen a meleg szexre gondolok)

Szerintetek mennyi erőfeszítést érdemes tenni azért, hogy átéljem ezt az élményt?



2014. nov. 27. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Magamnak csináltam már, jobb, mint a hagyományos módon történő elélvezés, viszont a barátnőmnek nem engedem.
2014. nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Inkább ne próbáld ki
2014. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
meleg szexre nem tudok nyilatkozni! de a partnerem magas fokon tudja csinálni! garantált az orgazmus!
2014. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De tényleg nem értetek közben a farkatokhoz? Hogyan bírtátok megállni?

Aki azt javasolja, hogy ne próbáljam ki, az mivel indokolja ezt?

Magadnak milyen eszközzel tudod csinálni?

2014. nov. 27. 13:18
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

A barátom mesélte, hogy neki volt már, és nem nyúlt magához.

De már nem tudja megállni, szóval az volt neki az első és elég valószínű, az utolsó is :D

2014. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én régen ki akarom próbálni de azt mondják magadnak nem tudod jól... Havert meg nem mernék erre kérni ahogy a barátnőmet se.
2014. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már rá példa, de csak ha más csinálta nekem.
2014. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is magamnak csináltam már, más, mint a hagyományos módon történő elélvezés. Páromnak meg sem merem említeni, pláne nem megkérni. Fiú pedig kizárva, heteró vagyok, így dugásról szó sem lehet.

Nagyon izgalmas, tényleg nem kell a péniszt izgatni, de bevallom, a végén már gyakran odanyúlok én is. De az ejakuláció valami hatalmas élmény, sokkal nagyobb, mit normál szexnél. Olvastam olyat is, hogy "lelövöd a vakolatot a falról" vagy "fellősz a csillárig".

2015. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Hogy lehet análisan elélvezni?
2015. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Velem megtörtént... Régen voltam pasival, nagyon ki voltam éhezve és, ahogy beleültem már tudtam, hogy jó lesz. :D

Meg is jegyeztem Neki, hogy most akár anélkül is el tudnék menni, hogy hozzáérnénk.

Azt mondta, hogy próbáljuk ki...

...és bejött :D

2015. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!