Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Anális szexben mit tegyek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szexben mit tegyek, hogy a passzív félként ne fájjon annyira a közösülés? Értelmes válaszokat, ha lehet. Köszönöm! 21 meleg f

Figyelt kérdés

2014. nov. 28. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vazelin...
2014. nov. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó partnert válassz. Aki normálisan kitágít és odafigyel, azzal már elsőre sem szabad, hogy fájjon. Akkor fáj, ha a másik nem megfelelően csinálja.
2014. nov. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miután szépen kimostad magad, tarts egy kis pihenőt. Ilyenkor feküdj egy kicsit, vagy sétálj, mindegy.

Majd, hogy megfelelően ellazulj, ajánlom, a hosszú előjátékot, sok petting, intenzív csókolózás, szépen lassan történő kibontakozást. Hadd, hogy simogasson, markolásszon, a lényeg, hogy ha szeretne megujjazni, vagy bedugni rögtön a lényeget, akkor a fenekedet is belülről és a partner szerszámát is rendesen síkosítózd be (én úgy vettem észre, hogy a vízbásúak jobbak, mint a vazelinesek, de azt nem tagadom, hogy a vazelinesebb intenzívebb. Durexet NE vegyél, ahányszor próbáltam mindig azt tapasztaltam, hogy inkább ragasztó, mint síkosító, vagy masszázszselé, vagy tökömtudja milyen identitászavarú gél).

Amit még ajánlok az a nyalás, aminek szerintem előfeltétele, hogy ott is megborotváld magad, de ki tudja, ha valakinek a vidra/maci stílus jön be ennyire, akkor őt nem fogja zavarni úgysem.


20 mf

2014. nov. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na bassz*meg, a lényeget kihagytam: nyalás majd ujjazás egy újjal, ahogy érzed, hogy nem fáj. Fontos, hogy te irányíts és csak akkor engedd a második ujját is magadba, ha úgy érzed, hogy megy. Fontos szerintem, hogy lassan csinálja, mert ha túl gyors és öntudatlanul rászorítasz az ujjára, az nem lesz kellemes élmény. Második ujj után lehet egy harmadikat is, attól függ mekkora szerszáma van.

Amikor a pénisz jön akkor sem dirr bele. Először csak a makkja játsszon a nyílásod körül, ne menjen be, csak simogassa. Majd meg lehet próbálni a makkot szépen lassan apró mozdulatokkal egyre beljebb lökni. Ha az becsusszant azt biztos érezni fogod, de akkor majd a makkja járjon ki-be és így, a lassú lökésekkel menjen egyre beljebb és beljebb a fallosz.

Így nem kéne, hogy fájjon.


20 mf

2014. nov. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 egybaba ***** válasza:
100%
Análmasztival készülj fel és fedezd fel Neked mi a jó ütem
2014. dec. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem szokott az azonnal durrbele sem fájni.

Igaz, legszívesebben orrba vágnám az illetőt, de ez van.

A partnertől függ.

Ha látszik rajta, hogy nem épp a figyelmesség és gyengédség megtestesülése, akkor érdemes magadnak megcsinálni előtte.

Ha viszont kedves, rendes, gyengéd és figyelmes, akkor rá is bízhatod magad, úgyis fogja kérdezni, hogy jól csinálja-e :)

De a legeslegfontosabb az egészben: Nyugodj meg, barátom. :)

Ha nyugodt vagy, akkor már félig el is élvezhetsz akár, mert már az is gyönyörű lesz, ahogy ujjaz vagy éppen berakja :)

2015. júl. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!