Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, aktívok! Mennyire,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, aktívok! Mennyire, hogyan szoktatok udvarolni? Egyáltalán be jön nektek, ha egy passzív srác igényli a gyengédséget, kedveskedést?

Figyelt kérdés

2014. dec. 10. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy bejön, nagyon is
2014. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki igényli a kedveskedést, a gyengédséget. Van aki nagyon, van aki kevésbé. Nem kell ahhoz aktív, vagy passzívnak lenni.
2014. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit meseszerű hogy vannak még gyengéd aktívak:) Imádom ha valaki kedves és gyengéd:)
2014. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Vannak :)
2014. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos én is úgy érzem meseszerű az, amire vágyom, mert eddig mindenki akivel ismerkedni próbáltam csak érzelemmentes szexet akart. Arra meg képtelen vagyok.
2014. dec. 10. 21:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretek udvarolni és bókolni a fiúknak. Tetszik, ha egy mosollyal zavarba tudom őket hozni és emiatt elpirulnak, vagy nem is mernek rám nézni. Szeretem meg is nevettetni őket, mert látni akarom milyen szép mosolyuk van.

Bár azt ritkán engedik meg, hogy első randin gavallér legyek és fizessek, de szerintem egy meleg randin az a normális, ha megfelezzük, vagy mindenki a sajátját.

Ha olyan a helyet, kevés járókelő, vagy eldugott hely, akkor a kézenfogva sétálást is megpróbálom.


20 mf

2014. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyonis igénylem s el is várom :) Szerencsére a páromtól megkapom a szeretetet s a bokokat :) <3 nagyon szeretem


14/F/M, passiv ő 15/F/M

2014. dec. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindennél jobban igénylem ezt a dolgot az más kérdés ,h a melg világ úgy el van bakszva ahogy van el is felejtheted ,h találsz valaha is egy normális partnert/párkapcsolatot.

Tapasztalat mondatja ezt velem 99% csak érzelem mentesen bakszni akar vagy hiteget fűt fát és a végén jól ott hagy a pics*ba

25/f

2014. dec. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ja jó lenne valaki normálissal összejönni, igazad van utolsó
2014. dec. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!