Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 19 éves meleg, szűz srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves meleg, szűz srác vagyok. Nagyon szeretnék már fiúval úgy együtt lenni, viszont félek, hogy kiderülne. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Senki nem tudja rólam, hogy meleg vagyok.

2014. dec. 16. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Ha már egyszer így alakult, hogy homi vagy, akkor szerintem vállald fel, nincs ezen semmi szégyellnivaló. Szerintem semmi rossz nincs abban, hogy meleg vagy, aki igazán bír, meg szeret téged, az úgy is a barátod lesz és szeretni fog, aki meg ez miatt elutasító lesz veled az sosem bírt igazán. Kell egy rövid idő, míg ezt elfogadtatod a baráti köröddel, de szerintem teljesen megéri, legalább meglátod kik az igazi barátaid. Sokáig én is teljesen homofób voltam, ameddig ki nem derült, hogy egy jó barátom is homár, elfogadtam és azóta is nagyon jóban vagyunk, sőt tanultam is, sokkal toleránsabb lettem. Szerintem nincs gond a mássággal, ameddig valaki nem bu*iskodik, meg nem hangoztatja mindenhol, elvégre a heterók sem üvöltik mindenütt, hogy "a pinát szeretem". A kulturált ember nem csinál ilyet. Sok sikert!

Egy volt homofób.

F/20

2014. dec. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

"heterók sem üvöltik mindenütt, hogy "a pinát szeretem""


én sokkal többet hallom a hetero fiúkat arról beszélni, hogy milyen csajokat dugtak meg meg ki a barátnőjük, mint a melegeket.

2014. dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban meleg vagy, akkor tényleg érdemesebb felvállalnod előbb-utóbb. De ha esetleg csak kipróbálnád férfival, és szexen kívül nem is nagyon tudsz mást elképzelni, próbálj meg nagyon diszkrét partnert keresni.

Mondjuk ha pesti vagy, erre sokkal jobbak az esélyeid, mint egy kisvárosban, vagy akár egy megyeszékhelyen.

2014. dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ftf1983 ***** válasza:
Azért mert lefekszel valakivel még nem derül ki, hogy meleg vagy. Nekem több partnerem volt és van, akik hasonlóan vannak, mint Te és náluk sem derült ki, pedig valaki már évek óta szexel srácokkal.
2014. dec. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem kell félned,men te vagy az eggyetlen aki titokb-uzi,a többség nem akarja reklámozni. melegbárokba is járhatsz,ott sem futhatsz össze ismerősökkel(ha igen akkor ők is hasonlóak hozzád).
2014. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hasonló korú vagyok, hasonló helyzetben.

Ha megbízol a szülőkben, szerintem nekik érdemes elmondani. Nem kell siettetni, de nekem hatalmas megkönnyebbülés volt, hogy tudják és megtartják a titkomat.

Tipp: ha vidéki vagy, ne ott próbálkozz! Irány Pest vagy egy másik nagyváros, mert sosem lehet tudni. Amíg nem állsz készen arra hogy felvállald, addig ne tedd.

Hajrá! :)

2014. dec. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6: Vidéken élek, 16 éves vagyok, teljesen nyíltan vállalom másságomat, mégse érnek atrocitások.


Kérdező: Ha csak szexről van szó, nem feltételül kell megtudnia bárkinek is. Ha komoly kapcsolatról van szó, akkor szerintem az a minimum, hogy a szüleidben megbízol és elmondod neki, elvégre a fiuk vagy. :)

2014. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!