Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fontos kerdes! Homoszexualtas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos kerdes! Homoszexualtas / 30 ev korkülönbseg?

Figyelt kérdés

Melyik tarsadalmilag elfogadottabb vagy kevesbe gazabb?

Egy 24 eves nö egy 53 eves ferfival szexualis viszonyban, vagy ket ferfi egy homoszexualis kapcsolatban?

Szerintem mindkettö elfogadhato ugyanugy , de egy meleg haverom szerint a 30 ev korkülönsbeg undorito, de ha azt nezzük ha egy ferfi berakja egy masiknak az is eleg undorito, de ki mit szeret XD



2014. dec. 21. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem tartom undorítónak vagy elfogadhatatlannak. A melegekkel és az apakomplexusos emberekkel is úgy vagyok, hogy az ő dolguk, mindenki éljen úgy felőlem, ahogyan jól érzi magát :)
2014. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze! Ne ítéljünk el másokat, amiért ők mást szeretnek, mint mi. Mindenki foglalkozzon a saját dolgával, nem hiszem hogy a drága időt azzal kéne elbaszni, hogy ilyeneken agyaljunk:D
2014. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Társadalmilag, tehát a többségi véleményezés alapján egyértelműen a homoszexuális sokkalta elfogadhatatlanabb, mint a 30 korkülönbséges hetero kapcsolat.

Részemről egyformán nem érdekel egyik se, nekem semmi közöm 2 ember párkapcsolatához, legfeljebb akkor, ha a tevékenységeik a privát szférámat sértik, vagy ha ők maguk vonnak bele, az előbbi esetben értelem szerűen elítélem őket, de nem a szexuális hovatartozásuk végett, hanem mert megsértik a privát szférámat, az utóbbinál meg szimplán nemet mondok, mert nem szeretem magam beleártani mások magánügyeibe még akkor se, ha ők vonnak bele.

Ízlések és pofonok, ahogy mondani szokás. Ahogy anyám mondta anno "miért kéne kiakadnom olyan dolgokon, amik a legkevésbé se érintenek engem? Ha egy francia a csigaevésbe leli örömét, hát egye, de ne akarja se rám, se senki olyanra ráerőltetni, akit nem vonz."

2014. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem addig nem lenne gondom ezzel, amíg nem hallok róla. Ahogy én nem teregetem ki a szexuális életem és érdeklődésem, úgy más se tegye.
2014. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat, amugy enis tök feleslegesnek tartom ezen temazni, csak kicsit felidegesit ha nekem mondja a meleg haverom hogy undorito amit csinalok meg mindig kiröhög, amikor en soha egy rossz szot nem szoltam a homoszexualitasa ellen, söt teljesen elfogatadtam, megertettem,,, akkor ö mertnem erti meg az en szituaciomat??

XD kesz röhej... :(

2014. dec. 21. 13:46




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!