Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Volt már részetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Volt már részetek hármasban? Hogyan beszéltétek meg?

Figyelt kérdés

a barátom nem akarja a hármast, azt mondja összetörne neki valami, én viszont eltudnám különíteni hogy az csak szex, ti hogyan beszéltétek meg és hogyan oldottátok ezt meg? milyen élmény volt? többször is előfordult? hány évesek voltatok? spontán vagy előre megbeszélve volt?

ha nem voltál kapcsolatban csak barátokkal történt meg akkor is írd le



2014. dec. 28. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Matekon. 33/F
2014. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem még nem volt gruppen. Nem is vágyok erre:)
2014. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sem, én sem vágyok rá. De én is el tudnám különíteni. Ha a barátom szeretné, valószínűleg belemennék, részemről úgysem jelentene semmit, barátom részéről meg főleg nem
2014. dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendes barátommal nem csinálnám, az nekem úgy nem tetszene.

De ha szingli lennék, és kalamdot keresnék, és szimpatikus lenne a másik két ember akkor benne lennék.

2014. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szingliként vettem részt hármasban.

De ha a páromnak akár csak a gondolatát is felvetném a dolognak, valoszinüleg kitörne a III. Világháború. És őszintén szólva, ő egy dugás alatt kitesz vagy 4 embert, szóval felesleges lenne :D

Visszatérve. Ha nem akarja, ne erőltesd. Nem hiszem, hogy egy szexuális fantázia ér annyit, hogy emiatt essetleg szétmenjetek.

2014. dec. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

én gyakran fantáziálok róla, tökre jó lenne két fiuval dugni :DD


szívesen elkényeztetném a kettőt, és már vertem is ki egyszerre két fiura (neten néztem a képüket)

2014. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!