Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mikor érdemes elmenni szűrésre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes elmenni szűrésre? (MELEG)

Figyelt kérdés

Tegnap szexeltem egy férfival(45) és nem igazán ismerem.

Gumival védekeztünk amikor análisan belém hatolt.

De a végén orálisan fejeztem be a dolgokat neki és a számba élvezett majd lenyeltem a spermáját.

Meglehetősen ritka nálam az ,h valakinek ilyen dolgokat megtegyek ennyire kevés ismeretség után.

És őszintén szólva a meleg világban nehéz bárkiben is megbízni miután 99%-ban naponta váltogatják a partnereiket az emberek.Valószínűleg az alkohol mennyiség illetve az tett még ilyen felelőtlenné ,h nem voltam már hónapok óta senkivel és nagyon be voltam indulva.

Tehát a lényeg mivel tegnap voltam vele együtt ezért hétfőn gondolom még felesleges elmennem szűrésre mert úgy tudom ha valaki meg is fertőződik van egy bizonyos lappangási idő ami alatt még nem lehet kimutatni.

Tehát akkor Február 1,2 kán érdemes elmennem ?

Előítéletes válaszolókon csak röhögök+nem értem ha undorodsz minek ide írnod ?



2015. jan. 11. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap is volt egy hajszálpontosan ugyanilyen problémával jelentkező ember.

3 hét - 1 hónap után mutatható ki a HIV vírus jelenléte a szervezetedben. Addig ha lehet, kerüld a kontaktot másokkal.


További infó:

[link]

2015. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1.


Köszönöm!


Igen én írtam ki azt is.


De látod mennyire számít a megfogalmazás?


Már az első válasz használható és normális.


Míg tegnap csak az oltást kaptam meg azt ,h dögöljek meg k.b egy oldalon keresztül :/


Köszi még egyszer.

2015. jan. 11. 13:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy Magyarországon kb 3-4 ezer fertőzött egyén van, ezek összetétele nem ismert, de feltehetően homoszexuális férfiak többnyire, mert az ők sokat közösülnek análisan, ami a legveszélyesebb ilyen szempontból a keletkező sérülések miatt. Tehát legyenek mondjuk 2000-en a meleg HIV+-ak.. Ha a lakosság 5%-a meleg, vagy mondjuk 10%-a minimum biszexuális, akkor olyan 3 millió hímnemű, potens felnőtt emberből 300000 legalább biszex. Ha ebből 2000 HIV+, az 0,67%-os előfordulási arány, tehát kb ennyi a valószínűsége, hogy fertőzött volt a partnered. Ezt még be kell szorozni az átvitel valószínűségével, ami legrosszabb esetben 1% az idézett oldal szerint. Tehát annak a valószínűsége, hogy HIV+ lettél, 0,000067.
2015. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi bajod, ne aggódj. De a szűrés ingyenes, szóval 6 hét után menj el (addigra már teljesen biztos h kimutatja a teszt, nekem azt mondták amikor voltam, hogy 4 hét után is nagy eséllyel de 6 hét után biztosan), 1 vagy 2 hét alatt van is eredmény. De csak a biztonság kedvéért, nem valószínű, hogy bármi bajod lenne.
2015. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 david_mc98 ***** válasza:
0%

A Hív vírus, másnéven aids, ha védekezel, nem kapod el, orális úton nem terjed, csak vérrel

Ha nem kötsz vele közbe vérszerződés nem lesz baj

2015. jan. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ftf1983 ***** válasza:
100%

A HIV a vírus megnevezése, ami okozhat AIDS-et, de a HIV+-ok többsége nem AIDS-ben hal meg.

A HIV ugyanúgy terjed orális szexszel, mint anális vagy vaginális szexszel is. A vírus a vérrel, ondóval, hüvelyváladékkal, anyatejjel terjed. Ha a partnered fertőzött volt és a szádban volt olyan sérülés ahol a vírus a véráramba kerülhet, akkor esélyes a dolog, de erre kevesebb, mint 1% az esély. tesztre 4 hét múlva érdemes elmenni, majd 2 hét múlva ismételni az ablakperiódus miatt.

2015. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
orális úton nem kaphatod el, spermával sem. gumis védekezés általában elég, de jobb elmenni szűrésre, más nemi betegséget is el lehet kapni
2015. jan. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ftf1983 ***** válasza:
54%
Honnan jön az a baromság, hogy orális szexszel és ondóval nem lehet elkapni a HIV-et???? Kicsit talán utána kéne nézni a dolognak mielőtt ilyen hülyeséget ír valaki...
2015. jan. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Ha a szátokban vagy ahova sperma kerül van egy pici seb is az már elég ahhoz, hogy elkapjátok.

Például randi előtt az ember fogat mos, a fogkefe kidörzsöli az ínyt és már ott is a seb...

2015. jan. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem hülyeség, ha seb van a szádban, vagy máshogy bekerül a vérkeringésbe akkor, de a gyomorban nem fertőz.
2015. jan. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!