Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » (Meleg kérdés) Nyíltan melegne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg kérdés) Nyíltan melegnek lenni általánosban és gimnáziumban mennyire rizikós dolog?

Figyelt kérdés
Hát akkor most kifejtem ezt. Meleg vagyok és ezt többen tudják rólam, de iskolámban csak ketten. Az egyik személy aki tudja az az egyik osztálytársam, aki nagyon toleránsan áll a témához. Mai nap az egyik osztálytársam akit a suliban mindenki ismer megkérdezte tőlem hogy meleg vagyok-e. Nem adtam neki tényleges választ, hanem hárítottam. Aznap még egyszer megkérdezte, és ezért elkezdet kattogni az agyam hogy ha megkérdezi és igent mondok mire kell számítanom. Az biztos hogy a felvételit egy ilyen dologgal megvárnám mert igaz, a tanáraim többsége toleráns, de az énektanárom erősen homofob, és hát az ének készség tantárgy, vagyis nincs pót vizsga ami 8-ban nem lenne jó megbukni (nem mintát ha máskor jobb lenne.) Osztályom egy része biztosan meggyűlölne ezért de már úgyis gyűlöl a fele mert nem vagyok birka. Azok az emberek akikek jobba vagyok toleránsok valamilyen szinten. A "legrosszabb" az volt hogy amíg nem próbálkoznak be nála addig tökéletesen szimbiózisban tudnak lenni. Mai világban az egyéb helyeken (lásd: Facebook) mindenki megtalálható, az információ is gyorsabban halad. Biztos vagyok hogy a hír a családomig eljutna így az egy érdekes menet lenne (anyámnak 1 éve elmondtam már). Aki ismer olyan barátot, családtagot, önmagát aki nyíltan bevállal(ta/ja) általános ill. gimnáziumba az itt vagy pm-be leírná hogy mit tapasztalt. Bocsi a hosszú szövegért.

2015. jan. 16. 19:08
 1/10 ElnökÚr ***** válasza:
33%
Minden napos verés a wcben
2015. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

Nekem nem volt gáz, kb. egy hétig volt téma, utána max. csak poén szinten jött elő.

Mondjuk engem nem utált az osztály egy része előtte sem :D

2015. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem eléggé rizikós. Jelenleg pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok, bár te annyival szerencsésebb vagy, hogy van akivel tudsz erről személyesen beszélni. A tanároktól én a helyedben nem félnék, minden iskola és gimnázium alap házirendjében benne van a szólásszabadság joga, plusz az intoleráns tanárt 100% hogy kirúgják ha szóban vagy netalán fizikailag bántalmaz. Viszont az osztálytársakkal az a baj, hogy eleinte nem éreznéd, de a bántalmazások egy idő után a lelkileg legerősebb embereket is megtörik. Plusz szerintem felesleges lenne kikiabálni azoknak, akikkel nem vagy jóban. Szerintem ha megkérdezik legyél őszinte, de amúgy nem kell hogy fűnek-fának elmondd a nemi beálitottságod. Rólam szerintem senki sem gyanitja, habár elég feminim vagyok, de emiatt senki nem gondolja rólam komolyan hogy meleg vagyok, és mivel a 80%-ot utálom, ez nem is érdekel különösebben.

Összegezve rizikós dolog szerintem.

Minden esetre kivánom hogy akárhogy is döntesz, ne legyen belőle károd. :)

2015. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem terveztem fűnek fának kitálalni, de a közelebbi környezetemnek igen. Fiú szempontból is, mert ki lehet kerülni azt a problémát hogy ö is érdeklődik a fiúk után vagy plátói szerelem. Illetve hogy mért gondolnak melegnek nem tudom, nem vagyok feminin se, tipikusan az a fajta ember vagyok aki ha kiakad akkor még az osztályfőnökével is képes ku*vaanyázni a tanári ajtójában. Legelsőnek mondva meg hogy egyik hogy életösztön, jól irányzót rúgás/térdelés, és volt fiú, nincs fiú (értsd: tökön térdelés) illetve rövid távon (100-200 méteren ) jól tudok futni.
2015. jan. 16. 21:16
 5/10 moonlightsentinel ***** válasza:
76%
Öhm nem megbántani akarlak, de anyázni, tökön rúgdosni, meg kiakadni a hisztis melegek is tudnak. Ezektől biztos, hogy nem leszel férfiasabb :D
2015. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nem a tipikus rózsaszín meleg ahogy a társadalom elképzel.
2015. jan. 17. 08:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy a közelebbi baráti körödnek elmondod, igazából jót teszel magadnak. Rizikósnak rizikós, de az élet kockáztatásból áll. :)
2015. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem meg egyáltalán nem kellene ezt még elmondanod általános suliban, még a baráti társaságodnak sem. Valamelyik úgyis elfogja pletykálni valakinek, az a valaki meg szintén tovább fogja adni.


A gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni azzal, aki akár egy kicsit is kilóg a sorból.

Mégis mit nyernél azzal, ha kiadnád magadból ezt a dolgot? Ellenben nagyon megkeseríthetik az életed az iskolatársaid.

Nem azt mondom, hogy tartsd titokban örökre. De a felsőoktatásban már szerintem vannak annyira értelmesebbek az emberek, hogy ilyesmi miatt ne érjen téged diszkrimináció.

2015. jan. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

megfelelő méretü izmok és harcművészetitudás esetén bármi beválalható rizikó nélkül.

amúgy nem hírdetném,persze biztos akadnak szuper toleráns sulik,de ott is lesznek homofóbok,akik rosszabb esetben suli után gyepálnak el.

2015. aug. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát az embernek rosszakarói mindenhol lesznek...

Én a hejedben csak a barátaimnak mondanám el. Most tizedikes vagyok, és errefele olyan fele-fele a megosztottság abban, hogy kinek van/nincs baja a melegekkel. Szal jah... De azért sok szerencsét :D

2015. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!