Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A nők/lányok kb. hány százalék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők/lányok kb. hány százalékának van leszbikus hajlama?

Figyelt kérdés

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy hány százalékuk gondolja magát biszexuálisnak, hanem hogy kb mennyi hányadrészükben van, akár egy kis hajlam is rá. Úgy hallottam, hogy az emberek nagyon kis százaléka egyértelműen heteró vagy homó, és ez a lányokra még fokozottabban érvényes.


És egy bónuszkérdés: Az, hogy egy lány arcon puszil egy másikat utalhat arra, hogy meg van benne a hajlam? (férfiként kérdezem, én ugyanis soha nem puszilnék meg egy férfit, max ugye rokont köszönéskor)



2015. jan. 17. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
43-47% körül lehet, egy német-svéd kutatócsoport szerint.
2015. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Leszbikus hajlam... az biszexualitás. Kész, pont. Ezt... kérlek, könyörgöm... fogd fel.

Pontos adatot nem fogsz kapni, hogy statisztikailag hány százalék bi, bi-kíváncsi, meg ilyenek.

A lányokra sem érvényes ez fokozatosan - figyelj: a lányok nem rettegnek annyira a saját nemükkel való érintkezéstől, mint a férfiak. Ennyi. Ne keverd össze. A férfiakat kiveri a víz, ha véletlenül túl közel van hozzájuk valaki a wc-ben, az öltözőben, az utcán. Mindent buzulásnak vesznek. A lányok csupán nem ilyen ostobák - illetve, nekik "jobban el van nézve".


A bónusz kérdésre kérdéssel válaszolnék: attól, hogy én fekete zoknit húzok fel, lehetek tejallergiás?

2015. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
A lányoknál a puszi köszönésnél olyan mint a fiúknál a kézfogás. Nincs jelentősége ilyen szempontból.
2015. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem köszönésnél volt a puszi, hanem egy buliban.

2015. jan. 17. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy hol történik a puszi. Mi mindig puszit adunk egymásnak és lám,én sem vagyok leszbi.

Amúgy nincs pontos statisztikai adat. Mi nők nem félünk a saját nemünkkel való érintkezéstől.

2015. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én esetleg ajándékozáskor adok puszit, pedig erősen lánypárti biszexuális vagyok. :)

Jól mondták fölöttem, lányoknál ennek semmi jelentősége.

2015. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
100%
2015. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!