Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Szexeltetek már nyilvános helyen? Ha igen, hol? És hány évesen?

Figyelt kérdés
Esetleg volt olyan, hogy le is buktatok?

2015. febr. 4. 18:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
erdő, töltés mellett, wc, tornaterem, gyár teteje, ilyenek voltak.
2015. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%

Hetero vagyok és nő:D De mi gyakran megkivánjuk egymást nyilvános helyen,eddig nem buktunk le:)

26/N

2015. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Margitsziget, erdők
2015. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%

egyszer pippantottam a margit szigeten. meg meleg szórakozóhelyek wc-jében szexeltem,sz*ptam sokat... illetve egyszer fősulis gólyatáborban. de hát ez se annyira nyilvános mert nem látott minket senki


21, passzív

2015. aug. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
hotel kültéri medencéjében este meg balcsiban is
2016. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Bi vagyok. Ha a szopás is annak számít akkor: autópálya pihenő, Tesco parkoló, Tesco wc, vasúti wc, gimis szertár, Művház(szekszárdi), munkahelyi iroda, benzinkút, a szokásos szabadban, pl. M9 híd, Dunapart, stb.

Sajna már későn, negyvenesen.

2016. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!