Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés. Volt már olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés. Volt már olyan, hogy ha kihúztátok a srácból a farkatokat/illetve kihúzták belőletek, kakis volt a farok? Ez ciki ilyenkor?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 5. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Fúj na ezért nem kell melegnek lenni inkább legyél hideg ha punciba rakod a farkad biztos nem lesz sz*ros
2015. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Együttlét előtt alap dolog a higiénia, aki törődik vele, azzal ilyen nem fordulhat elő
2015. ápr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
végre egy értelmes komment, köszi :)
2015. ápr. 5. 14:38
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Először szopj, csak aztán análozz.
2015. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Joe.38 ***** válasza:
86%
Hetero vagyok. Lányok popiját kedvelem oda szeretek bele spriccelni. De mért ciki, ha olyan lesz. Tudtam én is tudtad te is, hová dugod Benne van a pakliba, no és. Folyik még a csapból a víz. Mosd meg oszt csókolom. De ha szereted az anált és úgy érzed mosd ki előtte! Kádba beguggolsz. zuhanyrózsát lecsavarod. Olyan meleget - hideget engedsz és olyan nyomással ami neked jó, kimosod belül kétszer és annyi.
2015. ápr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
A jobb ízvilág érdekében először análozz, aztán szopj.
2015. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Becixxx ***** válasza:
14%
Nem az ciki. Ez az egész -am block - ciki, ahogy van...
2015. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 petike30 ***** válasza:
90%
Szia igen volt 3 szor is aszem hàt nem szèp ciki nem nekem a passziv fèlnek
2015. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
ezért (is) kell óvszer
2015. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Alapvető szexuális tisztaság nagyon NAGYON fontos. Emellett még az óvszer is meg mocskos betegségeket lehet elkapni így, képzeld csak el mit csinál a húgycsővel meg a felsőbb szervekkel a széklet. Nem az a lényeg hogy ciki vagy sem, ez komoly dolog azonnal tenni kell hogy ne így legyen. Beöntés, alapos(és amikor azt mondom alapos akkor úgy értem ALAPOS NAGYON ALAPOS) mosás szex előtt és a párodnak meg óvszer. Mert hiába tiszta 99,99%-ig még mindig fertőzésveszélyes. Ezt nagyon komolyan és szigorúan kell venni. Ez van, nekünk melegeknek ha élvezni akarjuk és élni akarunk akkor oda kell figyelni. Innentől kezdve figyelj oda!
2015. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!