Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek és leszbikusok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek és leszbikusok aránya évről évre nő vagy inkább csöken?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 20. 00:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Ez a GDP-től függ.
2015. ápr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem változik ez az arány. Az emberek kb 10-15 % meleg. Ez tény. Az középkorban is igy volt és most is igy van. Csak most már egyre többen merik felvállalni és nem bújkálnak tovább, ezért tűnik úgy hogy egyre több a meleg. Pedig nem, alapból ennyi volt.
2015. ápr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Úristen 10-15 % :OO ez ledöbentett hogy olyan sokan vannak :O az több száz millió
2015. ápr. 20. 00:30
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Pedig ez tényleg ennyi, 10-15%. Ezért van az a meleg mondás hogy mindenkinek van nem egy meleg ismerőse csak a legtöbb ember nem tud róla. ha van fészen 100 ismerősöd akkor kb 10 meleg van köztük.
2015. ápr. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%

Játsszunk logikusan:


Mivel a melegség nem kifejezetten genetikai eredetű "betegség" legújabb kutatások szerint, sokkal inkább szociális hatások által kialakult állapot, ennek függvényében:


Sok hetero srác csalódik a feléjük irreális elvárásokkal aláírt címkéket felvarró nők miatt, egy idő után mintává válik náluk a csalódások utáni kudarcélmény, így átpártolnak tudat alatt a másik nemhez, mint védekező mechanizmus.


Nők esete: mert rosszul választanak, gyökerekkel jönnek össze, ezért folyton pofára esnek, és mindig megerősítik magukban a hiedelmeiket, miszerint minden pasi görény, így egy-egy átmulatott-illuminált állapotú éjjelen gyakorta nekiesnek egymásnak bánatukban a barátnőikkel, vagy elég csak egy pizsiparti is ehhez.


Konklúzió: NŐ a számuk.


UI: ne vedd komolyan az elmélkedésemet! :D Kérdezd meg a KSH-t!

2015. ápr. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

6.

Nem társadalmi hatás ez. Tiszta genetika. Én 6 éven át küzdöttem az ellen hogy meleg legyek. barátnőim voltak. a végén még menyasszonyom is. a szexel amugy nem volt gond. de nem voltam egyáltalán boldog igy. és nem bírtam tovább.

Ha társadalmi lenne akk én nem lennék meleg. A szüleim nem szerették soha a melegeket, heterónak neveltek és úgy is kezdtem el élni de mindig is éreztem hogy nem ez az ami nekem való mégis megpróbáltam de nem lehet az embernek megváltoztatni magát. amit meg a homofób válaszoló mondott hogy 0,5-1 %. az baromság. 10% minimum. csak hát pl egy ilyen homofób idiótának melyik haverja merné elmondani hogy ő igazából meleg. Nem szól egy szót sem inkább erről. Nekem is van ilyen mélymagyar jobbikos haverom aki gyűlöli a melegeket, és mégis tök jó haverok vagyunk mert nem is tudja hogy én is az vagyok.

2015. ápr. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%

Ha azt vesszük, nem csupán a genetika okozza ezt, hanem a környezeti hatások.

A mai világban kevesebb az egészséges család, mint régebben, sok a csonka családban felnövő, vagy a különböző súlyos problémákkal küzdő szülők száma. emiatt nem tudnak úgy felnevelni valakit, hogy normálisan ki tudjon alakulni a nemi identitása. Ez biztos, ettől még lehet a genetikának is szerepe ebben.

Mivel a mai világban a család, mint olyan egyre kezd kimenni a divatból, ezért gondolom, hogy a lazább kapcsolatokban felnövők száma nagyobb. De lehet, hogy tévedek, ez egy tipp. De a hagyományos család nyilván jobban odafigyelt a felnövő gyerekre, jobban szem előtt tartották a gyerek nemi identitásának kialakítását. Ma meg már egyre több az olyan munkahely, ahol éjjel-nappal dolgozni kell, egyre kevesebb idejük van a gyerekre odafigyelni és rendesen nevelni, ezért gondolom, hogy nő a melegek, leszbikusok száma.

Ne értsen félre senki, nincs bajom sem a melegekkel, sem a leszbikusokkal, nem szabad őket gyűlölni. Amit leírtam, az egy elképzelés, szerintem van alapja, de meghallgatom azt is (érvekkel természetesen), aki nem ért egyet.

2015. ápr. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
4%

7. Ezt elhiszem, de azért, mert nálad így volt, még nem biztos, hogy mindenkinél csupán genetika ez. Sok esetben van ebben szerepe a környezet hatásának. És hogy meg tudjuk vizsgálni, nő-e a számuk, ahhoz az is kell, hogy a környezeti hatások változását megvizsgáljuk.

Az "átlagostól eltérő" szexuális érdeklődések, fétisek általában környezeti hatásra alakulnak ki, és egyáltalán nem zárhatjuk ki, hogy a melegek legalább egy része így váljon ilyenné.

A 8. voltam, ismétlem, nincs velük bajom, nem gyűlölöm őket, csak ha túlzásba viszik a dolgaikat, azt nagyon nem szeretem.

2015. ápr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

10.

mit értesz azon hogy túlzásba viszik a dolgaikat? mire gondolsz ez alatt?

2015. ápr. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#6 Ezt komolyan gondoltad? :D

Ha egy férfi csalódik a nőben az a nő hibája, mert nagyok az elvárásai. De ha egy nő csalódik egy férfiben, az is a nő hibája, mert rosszul választott. Hát persze.


Elvileg amúgy nincs több meleg, csak többen merik felvállalni. Az még mindig vita tárgyát képezi, hogy a gének okozzák, vagy a környezeti hatások miatt van. Sok kutató szerint megtalálták a homoszexuálitásért felelős gént, viszont ez csak a melegek 60%-ában található meg.

2015. ápr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!