Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudom visszaszerezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom visszaszerezni a barátomat, aki elhagyott, mert szerinte olyan a gondolkodásom és úgy állok a dolgokhoz mint egy nyugdíjas? Meleg kérdés

Figyelt kérdés

Nagyon tudatosan és felelősen élem az életem, és mellesleg nagyon fontos munkát végzek. nagyon hiányzik, mert nagyon jól szopott habár kicsi volt kukaca, de nem baj mert az enyém sem nagy, sőt kisebb, de a barátom nem végzett fontos munkát, hanem fizikait!


29f



2015. máj. 6. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyet gondol rólad, szerintem fölösleges visszaszerezni.
2015. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Ohh.

Szerintem senki nem örülne annak ha azt mondanád neki hogy amit ő dolgozik az szart sem ér amit meg te csinálsz az ami igazán fontos.

2015. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Micsoda párhuzam a farok méret és a"fontos" munka között.Az írásod alapján nagyon az lehet..Pff
2015. máj. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

nem csoda, hogy elhagyott, az írásod alapján egy hisztis, manírokkal teli, komplexusos buzzancs vagy :)


27f/meleg

2015. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ez kicsit durva volt... (részben igaz :D)

Ha pedig ő nem kedvel, akkor nincs miről beszélni. Te nem fogsz megváltozni, ő sem. És nem is baj, keress olyat, aki úgy fogad el, amilyen vagy: nyuggeres, beképzelt, kis "kukaccal" ;)

2015. máj. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
En nem hiszem el h ez nem kamu kerdes... V ha tevednek Fordulj pszichológushoz
2015. máj. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!