Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szakítottam a pasimmal féléve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a pasimmal féléve és azóta is nagyon hiányzik. Viszont ma felhívott telefonon hogy szeretne találkozni vele. Hogyan tudom visszacsábítani? Szerintetek is azért akar találkozni mert újra akarja kezdeni?

Figyelt kérdés

nem mondta hogy ez lenne a helyzet de akkor minek akarna találkozni velem?


29f


2015. jún. 1. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom, hogy melegeknél ez hogy működik.Bocs
2015. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak meg akar dugni, már bocs. 20/L
2015. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, h kellesz meg neki... De lehet h Csak dugásra... Bármi lehet.
2015. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ilyen naiv! Pont fél év után jön rá, hogy mennyire jó volt veled?! Kihűlt az ágya és te csak arra kellesz, hogy újra forró legyen. Aztán dob... Lépj tovább inkább!
2015. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Te szakítottál vele és most hiányzik neked , és ő pont most hívott fel,hogy talizni akar veled ? vagy mivan ?
2015. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!