Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves Pride-osok! Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Pride-osok! Miért gyűlöletkeltéssel, arroganciával akarjátok elfogadtatni magatokat?

Figyelt kérdés

Én, mint hetero elfogadom, hogy vannak melegek, soha nem is megyek ki "tüntetni" a Pride ellen. De mikor felvonultok, nem egy vagy két emberen látom a provokációt, s azt, hogy nem elfogadtatni akarjátok magatokat (ami a célotok amúgy) hanem ingerlitek a heterokat plakátokkal, és az obszcén megnyilvánulásotokkal.

Tisztelet a kivételnek, látom azt is, hogy vannak "normális" vonulók is, de nyilván a médiának nem ez az érdekes fele, amit felém fognak utána sugározni.

Szóval én tényleg kíváncsi vagyok arra, hogy miért Í G Y kell felvonulni. Nem hiszem el, hogy ezzel elfogadást értek el bármikor, bárhol.



2015. jún. 10. 13:18
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%
Tízezer emberből aligha tizenöt csinálja ezt. Nem tudom, miről beszélsz... Nem lehet, hogy összekeversz minket a külföldiekkel?
2015. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
28%
A prájd sosem a békés felvonulásról szólt, hanem arról, hogy primitív birkák (és nem is csupán föltétlenül melegek/bik) durván provokálják a hagyományos értékekhez szokott társadalmat. Mindezt Bp. belvárosában. Hányingerkeltő.
2015. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon sokan vagyunk homoszexuálisok és leszbikusok, akik NEM támogatjuk a vonulást. Én speciel nem ítélem el, de ez nagyon mű és provokatív formája a "büszkeségnek".
2015. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
91%
Nos kedves kérdező,10.000 ember volt tavaly a vonuláson,abból kb 10 ember volt,aki provokált. Szerinted ezért kellene leállítani ? Sokkal inkább aggódnék az ország jövőjéért azok miatt az üresfejűek miatt,akik ilyenkor "mocskos b...zizni" mennek ki.
2015. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
3%
4-es arra nem gondoltál hogy tényleg nem szeretik az emberek a meleg felvonulást? Persze hogy kevesebben vannak az ellen tüntetők mert iszonyatos a rendőri biztosítás. És a rendőrségnek azért fizetnek hogy a melegeket védjék. Másnak nem adnak ilyen biztosítást csak kormányfőknek. Honnan is van erre pénz. Külföldi cégek és emberek támogatják ezeket a felvonulásokat. Itt meg csúszik belőle a zsebbe feljebb is hogy ellegyen intézve a vonulás. Ha csak egyszer nem lenne rendőri biztosítás akkor iszonyatos összecsapás lenne. Az ország minden feléből jönnének hogy ne legyen felvonulás. Akkor meglehetne nézni hányan lennének a tüntetők közül. Nem tízezren hanem a tízszerese. Ugye milyen érdekes, van magyar vállalkozó aki heteró szexuális felvonulást szeretett volna rendezni akár több kamionnal is ugyan azon az útvonalon. Az engedélyt nem adták meg. Mert az erkölcsi normákba ütközik. A meleg felvonulás nem???
2015. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
85%

# 5


Figyelj,ha ezt itthon kenőpénzzel lehet elintézni,akkor intézzék el úgy. De nem a középkorban élünk,nekem is,mint melegnek joga van felvonulni,ha akarok. Amíg nem lesz teljes tolerancia,addig igenis lesz a világban melegfelvonulás,hiszen épp ezért indult. És ahogy látom,itthon elég sokáig lesz felvonulás.

2015. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
8%
6-os Nekem miért kell tolerálnom téged? Te se tolerálsz engem. De én nem vonulgatok. Te igen. Én nekem kell téged tolerálnom? Te el vagy tévedve!
2015. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
99%
A felvonulók 99%-a hétköznapi ruhában sétál végig az utcán. Nem tudom ebből mi a gyülöletkeltés vagy az arrogancia? Az az 1%, aki kirívóan viselkedik, az ugyanúgy megtalálható a heteroszexuálisok között is. Ott is van olyan, aki polgárpukkasztó, obszcén módon próbálja hirdetni a saját véleményét. Akkor tőlük (heteroszexuálisoktól) miért nem kéred számon, hogy ők miért teszik ezt? Miért kell az összes meleget (ill. LMBTQ embert) azonosítani azzal az 1%-kal, aki hülye? Az általánosítás miért nem működik az ellenkező irányban?
2015. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 kovpet ***** válasza:
33%

"hanem ingerlitek a heterokat"


Bocs, de én nem vagyok vallásos, aztán mégsem az jut eszembe egy vallásos körmenetről, hogy ezek most engem provokálnak épp. Kikerülöm és kész.


#5: Erre a "nem adták meg az engedélyt"-ügyre mutass légy szíves valami hiteles linket. Csak mert egy felvonuláshoz nem kell engedélyt kérni, így azt nem tudják megtagadni.

2015. jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
24%
Te 9-es nirmális vagy? Mindenre engedélyt kell kérni. Vagy te úgy gondoltad puszira vonulnak a melegek? Szépen bemész a Teve utcai kapitányságra és mindenről felvilágosítanak. De nehogy azt mond hogy egy fél kerület lezárásához nem kell engedély, mert kiröhögnek.
2015. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!