Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért tartom izgatónak azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartom izgatónak azt, ha egyszer vki szolgaként kezelne?

Figyelt kérdés
Másoknak is van ilyen vágyuk? Elmúlik? Tehát ha kipróbálom már nem lesz izgi? Esetleg közbe megy el a kedv? Tudom a kérdéseim furák, de az egész érzés fura nekem. Egy ideje arról fantáziálok, hogy egy fiatalabb vagy korombeli srác szexszolgája vok.

2015. jún. 18. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon izgat, ha valaki kiszolgáltatottabbá tesz (természetesen nem a Szürke 50 árnyalata szintjén). Nekem is vannak ilyen vágyaim bizonyos kereteken belül, úgyhogy ne aggódj :)
2015. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A legrosszabb, hogy eddig betegesnek gondoltam ha vki ilyesmire vágyott. Pedig belegondolva fordítva is izgató h tudom vki azt kell tegye amit mondok.
2015. jún. 18. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg inkább domináns lennék. Nem tartom betegesnek, nem tudom a valóságban mennyire bírnám megvalósítani. Nincs ebben semmi gáz. Szerintem ha mértékkel és hozzáértő, figyelmes partnerrel csinálod akkor max megállapítod, hogy mégse ez kell neked, de nem hinném, hogy megutálnád
2015. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kovpet ***** válasza:
100%

Másoknak is van ilyen vágyuk, sőt, szerintem a többségnek van. Persze van, akinek nagyon enyhe, másnak meg nagyon durva, de tényleg sokaknak van.

Nem valószínű, hogy el fog múlni. Esetleg gyengül vagy erősödik. :)

2015. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Engem az izgat, hogy egy nálam kisebb lánnyal birkózzak, és legyőzzön engem. Ha nem tud, akkor fordítva is jó. :-)

Egy hete kerestem egy lányt, akit meg lehetett erre kérni, és porig alázott a szőnyegen. Valamivel kisebb nálam, bár azt hittem, hogy nagyobb lesz a különbség méretben. Nevet nem írok privátban sem, mert lerohanjátok és szétszeditek.

A kérdésre válaszolva: nem szűnt meg az érzés, csak fél óra alatt úgy elfáradtunk, hogy azt mondtuk, hogy elég. Már keresem a következőt. A Ligetben is szívesen összejönnék valakivel egy kis sportra. :-)


F

2015. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meleg kategóriában vagyunk. Kétlem h lerohannák a barátnőd. AMúgy vicces, hogy jött két privi is de vasz nem :D
2015. jún. 18. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!