Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves meleg párok! Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves meleg párok! Ti mit "mertek" nyilvánosan megtenni egymással? Esetleg ha ott van a gyermeketek is (ha van)?

Figyelt kérdés
A párommal mi ritkán fogjuk egymás kezét az utcán, ha a lányunk ott van szinte soha, pedig nagyon vágyunk rá. Ezt inkább csak akkor "engedhetjük megmagunknak" ha beülünk egy kávézóba, esetleg egy étterembe, de ott is próbálunk diszkrétek lenni. Nem akarjuk zavarni a többi embert. Puszi (NEM CSÓK!) is csak akkor van ha hosszabb ideje nem láttuk egymást. Arról álmodni sem merek hogy az utcán megcsókolom, pedig szeretném... ha a kislányunk velünk van jó formán csak sétálunk egymás mellett, de így is szoktunk beszólásokat kapni. Sajnos.
2015. jún. 30. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
szegény gyerek... :(
2015. jún. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Mit vársz? A heterók ezt nem értik meg. Én is szülő vagyok. Nem tudom hogyan magyarázzam meg a gyereknek hogy az a bácsi miért szereti a másik bácsit amikor én az anyukáját szeretem. Te a lányodnak hogy mondod el hogy a bácsi szereti azt a másik nénit? Ha te ettől idegenkedsz és teljesen távol áll tőled egy másik neműt elfogadnod? Nem tudom hány éves a te lányod. Ő azt fogadja amit tőletek lát. Neki az lesz természetes hogy egy pár az férfi férfival vagy nő nővel. Neki nem lesz természetes, hogy egy nő férfival egy pár. Ti erről sokat neki nem tudtok mondani.
2015. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es. A párom szerintem eltudja mondani a gyereknek (ha már én nem) ő, biszexuális, a lány is a saját kisgyermeke. Az én szüleim heterok. Na akkor én miért is lettem meleg ha az ő példájuk követem. Mi meg nem "titkoljuk" a gyerek előt a heteropárok létezését. *irónia*
2015. jún. 30. 17:20
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
kérdező. Nem azt írtam hogy nem tudod elmondani hogy van heteró pár. Csak ti semmit nem tudtok mondani arról miért szeret egy férfi nőt? Mondjuk én azt sem értem ha a párod biszexuális akkor engeded neki hogy azért másik neművel is legyen? Ezt is tudhassa a gyerek? Hiába mondják azt hogy persze mert a heteroknak lesz homoszexuális gyerekük. De ezt ők nem akarták. Erre csak azt lehet mondani hogy valami defekt becsúszott és nem tehettél róla és te a saját nemedet szereted. Nem biztos hogy ennek a szüleid örültek. Mindegy. Egy nő és férfi szerelméről, hogy milyen egy férfinak nővel lenne azt nem tudjátok elmondani. Legalábbis úgy nem hogy ezt tarthassa fontosnak. Amit lát tőletek azt fogja fontosnak tartani. Nagy részt ő is homoszexuális vagy leszbikus lesz. De talán biszexuális.
2015. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem "engedem" neki, és szerintem nem is akar mással együtt lenni a kapcsolatunkon kívül. Szó itt arról van, hogy előttem is voltak, kapcsolatai nőkkel is. Két évig volt házad is. Innen a kislány. :)
2015. jún. 30. 17:36
 6/11 justaboutto válasza:
70%

A lányotok egyébként mit szól az ilyen dolgokhoz, hogyan reagál mikor erről beszéltek?


Mivel távkapcsolatban elünk ezért ritkán látjuk egymást, akkor egy hatalmas ölelés és ennyi. A pályaudvar tömegében ez nem tűnik fel senkinek általában. Kávézóban és éttermekben szintén diszkréten megfogjuk egymás kezét, esetleg a buszon egymás mellett ülve. Puszi nincs sehol sem. Viszont az apró jelekből, hogy túl közel állunk egymáshoz például szerintem bárki rájöhet, viszont a párom nagyon tartózkodik a konfliktustól énmeg próbálok alkalmazkodni hozzá.

2015. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A kislánnyal mi azt próbáljuk megértetni, hogy minden fajta szerelem, hetero vagy meleg, csodálatos és NEM elítélendő. Nyilván nem beszélünk előtte olyan dolgokról amikről más párok sem beszélnének a gyerek előtt. De köszönöm hogy végre valaki a kérdésre válaszolt.
2015. jún. 30. 17:51
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Én írtam a 4-est. Én heteró vagyok. Én nem nézlek le nem ítélkezem. Megérteni akarlak. ha neked egy heteró is szerethető mint ember és te nem tartod gusztustalannak mert egy férfi szerelmes egy nőbe és szeretkezik vele akkor biztos hogy nyitott vagy és te is megértő. Mert így lehet erről beszélgetni. Én azt sem szeretem amikor valaki hetero létére úgy beszél erről hogy azonnal megölné aki más. De azt sem szeretem ha egy leszbikus vagy homoszexuális gúnyt űz azzal hogy provokálhatja a heterókat mert neki meg a heteroszexualitás az undorító. Ilyen hozzáállással sem heteró sem homoszexuális sem leszbikus nem fogja megérteni a másikat. Mert ha ti ilyenek vagytok akkor biztos a gyereketekkel is lehet beszélni és megértőnek lenni.
2015. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Mi a barátommal szoktunk csókolózni, meg megsimogatjuk egymást. De csak olyankor, mikor úgy véljük senki sem lát. Ahol sok ember vesz minket körül, ott sima haveroknak tűnünk.
2015. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha nekem lenne párom, azt garantálnám, hogy minden jogomat kiélvezném. Puszi, csók, fognám a kezét, buszon meg a vállára hajtanám a fejem. Nincs ebben semmi illegális. Nekem miért ne szabadna, hogyha a heteróknak meg igen? No, no álljon meg a menet! Ha valakit zavar, nem kell odanézni. Én se bámulom a mellettem pettingezô heteró párokat, ha nekik ez jó nyugodtan tegyék, engem ugyan nem zavar. De akkor tessék elfogadni, hogy akkor én is megtehetem ugyanezt! 13/f/m
2015. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!