Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan meleg (fiú lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan meleg (fiú lány egyaránt) aki bánja hogy meleg és úgy van vele hogy bárcsak az ellenkező nem vonzaná?

Figyelt kérdés

2015. júl. 2. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

szerintem a melegek/leszbikusok 98%ának van vagy volt ilyen életszakasza.


mondjuk ez inkább az, hogy "bárcsak ne lenne vele ennyi probléma" mintsem maga a vonzalom

2015. júl. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Elsőnél a pont! :) Nem az a bajom,hogy nem a fiúkhoz vonzódom,hanem hogy mások nem bírnak így elfogadni. :/


20/L/L

2015. júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

kedves hármas!nem akarom,hogy tapsoljanak ehhez,azt sem,hogy elfogadják,egyszerűen csak hagyjanak békén élni!


tudod,mint a magadfajták,aki minden melegkérdés alá odaírja a mocskolódásait!a kemény 20%-odból is látszik,hogy semmi másra nem használod azt oldalt,csak mások oltására!


2.voltam

2015. júl. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem gondolod hogy azért van puncid, mert abba farok illik?
2015. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Én addig bántam / utáltam magam amíg Magyarországon éltem :) Imádom az országomat, de amit velem tennének annyit meg nemér. Mentős voltam ott, de sok tiszteletet nem kaptam emberként sem (Amúgy sem kaptam sokat, de amint kiderült rólam valahogy [egy "baráttól"] csoda hogy élek még). Most párommal Németországban élek és itt mentem az életeket, miközben párom egy online iskolát vezet :) Akkor még utáltam hogy ilyen lettem , de mamár azt mondom hogy : NEM! Nem bánom! Büszke nem vagyok rá, de ilyen lettem és kész :)
2015. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
#4 Ne foglalkozz vele :) Egyik kérdésnél nem tudta mi a különbség FAJ és NEM között :') Csak egy troll.
2015. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem azt bánom, hogy leszbikus vagyok, hanem hogy nem vállalhatom fel a kapcsolatomat (kézfogás, közös fotók, ne kelljen már a szerelmemet "az egyik barátnőmnek" hívnom...).

Maga az, hogy a lányokat szeretem nem okoz nekem fájdalmat, nem szenvedek tőle. Az intolerancia szokott fájni.


21/L/L

2015. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

hát igen

hiába fogadom el magam, ha mások nem fogadnak el

semmit nem ér :(

2015. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!