Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Huszonévesként meleg tinikkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesként meleg tinikkel lennék, az gáz?

Figyelt kérdés
Izgatnak a tini fiúk, de vmiért úgy érzem csak ők. 16-19 között. Jó látni ahogy férfiasodnak meg minden. Van bennük vmi. Erre mostanság jöttem rá. Én is fiú vok. Mennyire tudják az ilyen korban lévő fiúk, hogy mit akarnak? Van esélyem huszonévesként náluk? Tapasztalatoknak örülnék. ELőre is köszi!

2015. júl. 16. 22:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy? küldesz képet? 18/F
2015. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

15-18 közti melegek nekem is írhatnak!


Ez szerintem csak kíváncsiság, én is így vagyok. Az idősebb fiúra rá se tudok nézni undor nélkül.

2015. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
én 23 évesen jöttem rá hogy srácok is tetszenek, tiniként csak barátnőim voltam, úgyhogy abban a korban még maguk se tudják sokszor szerintem hogy mit is akarnak
2015. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

19 vagyok es meleg.

Pontosan tudom mit akarok ;)

Irhattok ha gondoljatok :)

2015. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nekem is írhat bárki. Persze adok képet, de nem 1 sor után. Értelmes, normális, megbízható fiúkra gondoltam. De a lényeg, ami érdekel, hogy az ilyen idős fiúknak már határozott a szexualitásuk? Tehát nem okozhatok "kárt"? Illetve bejönnek nekik a huszonéves srácok?
2015. júl. 16. 22:57
 6/25 anonim ***** válasza:
82%

Én is szívesen ismerkednék 16-19 éves srácokkal - én 30 vagyok.


Volt már ilyen kapcsolatom, ennek alapján úgy gondolom, egyénfüggő, hogy mennyire érett és mennyire kialakult az illető - így az is, hogy kárt okozol-e. Természetesen nagyon óvatosnak kell lenni, a másik fél érdekében!

2015. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok 20 és átérzem a helyzeted. Biszexuális vagyok, mindig is az érett csajok (20-35?) és a serdülő (14-18) srácok jöttek be.


Én emlékszem, hogy ugyan voltak problémáim, 14-15 évesen már bőven tisztában voltam a szexualitásommal. Ha nem erölteted rá magad senkire, szerintem kárt nem tehetsz. Legalábbis egy 16 éves érett srácban szerintem egyáltalán nem "tennél több kárt" mint egy 24 éves éretlenben.


Rövidre fogva: Igen, általában tudják mit csinálnak. Figyelj oda, vannak éretlen /gyerekek/ is, de őket nem nehéz kiszűrni

2015. júl. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én dettó mint a 2. válaszoló. ;)
2015. júl. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nekem az ölelés, simi, szeretgetés is fontos. Nem csak azt akarom hogy na bumm bele és szex. Bár az ellen sincs kifogásom. És én is kíváncsinak tartom magam...
2015. júl. 17. 10:14
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
hogyne tudnák már, hogy mit akarnak? én tudom, hogy nekem férfi kell. 16f
2015. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!