Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív jó pasik, nektek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív jó pasik, nektek az nagy kérés, hogy törődjetek a passzívval?

Figyelt kérdés

Pasiknál elég kritikus vagyok, én elvárom, hogy jó pasi legyen, mert én is az vagyok és törődjön velem.

Nagy kérés, ha szeretem, ha szopnak engem is, nem csak én csinálom pl?

Egyébként külsőre teljesen heteros kinézetű vagyok.

Minden pasi csinálta eddig a kedvemért, élvezettel, de maguktól valahogy nem akarják..



2015. júl. 17. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én magamtól is csinálnám.
2015. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem kellett kérni. Én is magamtól csináltam. Nyali is volt. Csók és puszi megfelelő mennyiségben, rengeteg közös program + ált. egy halom édesség/süti minden alkalommal.
2015. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos az, hogy nem akarják, talán csak arra várnak, hogy te kérd meg őket, mert nem akarnak ajtóstól rontani a házba.
2015. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
a barátom nagyon szereti és szokta magától is:) de szerintem is ritka, előtte egy aktív fiú szopott le akivel voltam, zavarban is voltam mert ő csinálta nekem először:D
2015. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!