Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Tegyük fel, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Tegyük fel, hogy egyedül vagy férfi egy szigeten ahol rajtad kívül csak nők laknak. Ebben az esetben mi történne? Soha nem szexelnétek? Ilyenkor nem venné át az ösztön a "hatalmat"?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kiverném, de persze kipróbálnám velük is
2015. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
mivel biszex vagyok azért igen, de egy jó testű pasinak jobban örülnék, azt tenne velem amit akar :D
2015. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szexelnék velük, mert nem izgatnak.

De szerintem tök jó barátok lennénk. :D

2015. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Visszakérdezek. Te mit csinálnál fordított helyzetben, csupa azonos neművel?

Nem vagyok meleg, de úgy gondolom, hogy nekik az a természetes ösztönük, hogy a saját nemükhöz vonzódnak, tehát nem lenne minek "átvennie a hatalmat".


42F

2015. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szexelnék vele, mert az ösztön a fiúk iránt hajt :D de nem unatkoznék, jó barátok lehetnénk :)
2015. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, en is lany vagyok aki a fiukat szereti de kettovel elottem leirtak a gondolataimat.:)

Mivel meleg lenne a ferfi ezert ferfi izgatna, ha pedig a no nem izgatja fel akkor 10 nap utan sem fogja velemenyem szerint.

2015. júl. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem :D
2015. júl. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de szerintem fordított esetben heteró fiúk biztosan megb*sznák egymást
2015. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
ebben az esetben recepteket cserélnénk, barátkoznánk elmennénk shoppingolni a másik szigetre
2015. júl. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

Én is inkább összehaverkodnék velük. :D


Ez, hogy az ösztön átveszi a hatalmat, és akkor kívánnám a nőket, hülyeség. Akkor venné át, ha megjelenne ott egy másik férfi :P

De mivel a szükség nagy úr, ha meg is dugnám valamelyiket, nem élvezném. Olyan lenne, mint egy maszturbálás, csak épp pɪnával, semmi extra.

2016. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!