Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg pasik! Ha láttok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik! Ha láttok egy srácot a tömegközlekedésen/utcán/bárhol, és bejön nektek, valamint sejtitek, hogy ő is meleg, akkor csak sokáig nézitek, vagy pedig megpróbáltok odamenni hozzá beszélgetni?

Figyelt kérdés
Amikor utazok a városban, elég sokszor megnéznek maguknak a helyes pasik. Látom, hogy figyelnek meg minden, de sohasem közelednek (amit persze megértek), de akkor is elszorul a szívem, hogy ott kell hagynom őket, amikor leszállok :(

2015. júl. 21. 15:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem merek odamenni hozzá, hiába sejtem hogy meleg, egyszerűen félek, nagyon szokatlan lenne... Nem is tudom mit lehet mondani meg nagyon félek de szerintem mindenki. Az ilyen ismerkedés a heteroknál sem nagyon működik mert paraznak odamenni nemhogy nálunk melegeknél...
2015. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Szemezésnél tovább nem merek én se menni :(

nagyon sokszor volt, hogy tényleg úgy néztek rám, hogy láttam, hogy tetszem neki.

Akik eddig odajöttek külföldiek voltak mind :)

2015. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Soha nem mernék oda emnni. Egyszer szólított le egy nagyon helyes srác de nem tudtam eldönteni mit akar. A búcsúzásnál azt mondta nagyon örült h találkoztunk. Fura... Bánom h nem voltam tökös. Egy csomó infót mondott magáról gondolom h könnyebb legyen megtalálnom.
2015. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 ftf1983 ***** válasza:
92%

Nekem több olyan volt, hogy valakit láttam utcán, üzletben, stb. és utána neten megtaláltam és volt akivel alakult ez-az :D

Egyik ismim a buszon látott meg egy srácot, aki leszállt utána és ment utána, majd elkezdtek dumálni és többször is találkoztak.

2015. júl. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Nekem pont tegnap történt ez a strandon.:D

Tudtam a csávoról, hát látszott rajta, meg tett olyan jeleket.:D

Pincér fiú a strandon:D izmos kék szem:D

Csak egyik lány barátom velem volt, így nem akartam leállni vele beszélgetni:D De sajnáltam, hogy nem csinálhattam semmit:D 16/f

2015. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ugye, milyen rossz?:( pedig elképzelhető, hogy tök jól kijönnétek...
2015. júl. 22. 11:42
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Van számukra mobilom egy olyan applikáció ( meleg radar ) ami kijelzi a közelben lévő melegeket,akiknek szintén le van töltve. Méghozzá közelségi sorrendben :) és ott egymásra is tudnak írni..
2015. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Igen, létezik a Grindr, de mondjuk nem mindenki használja (én sem), és főleg külföldön divatos app.


Velem ma szemezett az utcán 3 srác is, jajj, istenem, cukik voltak, nem bírtuk levenni egymásról a szemünket, de hát a félelem, meg nem is volt időm rá h odamenjek, mert az olyan ijesztő.

Egyszer volt a kettes villamoson, azt hiszem három éve, egy kib*szott cuki, hosszabb, szőke hajú, nagyon fullos nyunyó, akivel szemeztem, és annyira odamentem volna hozzá, de annyira féltem is, pedig az annyira egyértelmű szemkontakt volt..

Azóta is reménykedem, hogy egyszer újra a kettesen lesz majd, de kár h nem járok arrafelé :D


20 mf

2015. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Előző tök mindegy mert úgysem mennél oda hozzá lefogadom :D én is mindig úgy vagyok vele hogy na majd legközelebb ha a buszon lesz... Hát már egy csomó legközelebb volt :D de nagyon félek hogy beégek hiába egyértelműnek tűnik. Félek hogy nem meleg csak én képzelem be.
2015. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

nekem volt fesztivál után, volt, hogy full kómásan ültem a pályaudvaron a barátaimmal, és elkezdett rám egy helyes srác mosolyogni, aztán amikor wcbe mentem követett és mosolygott rám a tükörben, majd amikor visszamentünk is. :'D

tömegközlekedésen pedig ez kb mindennapos, vannak akikkel kifejezetten a végállomásig szemezgetünk aztán annyiba marad :DDD

2015. júl. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!