Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én vagyok ezzel így?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ezzel így? [többi lent]

Figyelt kérdés

Legjellemzőbb strandon mikor látod, hogy épp jön egy fiú félmeztelenül, barna bőr szálkás izmos test, és egyszerűen meglátom és "úristennnnnnnnnnnn". :D

Próbálom kontrollálni magam, és mondogatom magamba, hogy nem! Nem nézel oda!! Közben a gondolatok mászkálnak a fejembe, hogy adnám azt a srácot.:DD De nem megy valahogy hogy legalább a szemem sarkából ne nézzem:D

Pont valamelyik nap sétálok haza, és jön szembe velem egy fiatal biciklis srác, persze félmeztelenül:D Nagyon nehezen bírtam ki, hogy ne nézzem folyamatosan, de hál istennek gyorsan eltekert, és napszemüvegbe voltam:D

Nektek is szokott ilyen lenni?:D Ha van sztoritok elmesélhetitek ha gondoljátok, csak kort is írjatok:DDD



2015. júl. 22. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ezért jó a strand és a nyár :P ott a legjobb nézelődni
2015. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont igy vagyok en is ezzel, mondjuk egyszer a buszon egy adonisz karjaba estem.. Mert fekezett a busz.. Es nekiestem.. O fel percig el sem engedett.:D mar reg elengedhetett volna tok cuki volt..:) aztan probaltam megkoszonni.. Meg mondani h neharagudj.. Stb.. De a csavo kulfoldi volt.. :'D es egy kukkot sem ertett abbol amit mondtam..
2015. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szokott ilyen lenni, elég gáz helyzetek is vannak
2015. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Én hétfőn egy nudista strandon találkoztam három ilyen adonisszal. Szőrtelenek, és csoko-barnák voltak. Mit mondjak. Rögtön emelkedett a zászlórúd, hogy a legmagasabb pontszámot adja nekik.
2015. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell ilyen helyzetben türtöztetni magát az embernek... a strandon ott van a pakliban, ha jó a tested, megnéznek. És semmi sem garantálja, hogy csak lányok... én is szoktam bámulni, és nem zavartatom magam, van hogy néha kiugrik a szemem egy 10/1000-es pasitól :D


Amugy meg egy hetero is megnézne egy jól kidolgozott felsőtestet márcsak irigységből is :P

2015. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ftf1983 ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne nézelődni. Én szimplán az utcán is nézelődök, sőt akár meg is fordulok a helyes srácok után. A barátaim néha szólnak is, hogy ne ilyen feltűnően :D
2015. júl. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ezt én is szoktam és nekem is mindig szólnak a haverok xd
2015. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 osnak teljesen igaza van, és én is hasonlóan vagyok. :)
2015. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ftf1983 ***** válasza:
100%
Pont tegnap történt, hogy egy nagyon helyes srác jött velem szembe és a most divatos vékony pamut rövidgatya volt rajta, csakhogy nem volt alatta alsónaci és hát szerintem ló volt az apja és nagyon is kivehetően lehetett ezt látni.... majdnem orra buktam úgy néztem :D :P
2015. júl. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-osnak: ismerős a szitu nekem is. 😊
2023. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!