Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés, ha egy aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, ha egy aktív fiút passzív szerepre veszünk rá, illetve ha egy passzívat aktívra? Hogy élik meg?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Na szerinted hogy te idióta????
2015. júl. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki abban a szerepben legyen, amit szeret, nem kell rávenni senkit semmire.
2015. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy passzívot elég nehéz rávenni, hogy legyen aktív, ha érted. De utolsó jól mondja!
2015. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem az aktívot apsszívra nehezebb. :)
2015. júl. 30. 22:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De egy passzívnak fel is kell állni. Egy aktív "csak" úgy ott lenne. Szerintem sok jelenlegi aktív kipróbálta már a passzívot. De nem tetszett nekik. Gondolom egy aktívaknak a dominancia tetszik, a passzívnak meg fordítva. Szóval egyiknek sem könnyű cserélni.
2015. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5-nek nagyon is igaza van! Én passzív vagyok,viszont nem tudnám elképzelni magamat aktívként,elég gátlàsos vagyok.

14/f

2015. júl. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval, szintén passzív vagyok, és szintén nem lehetne rávenni sem arra, hogy aktív legyek.

Pláne azért, mert nem akarom, és erőszakkal sem lehet rávenni olyanra, amit nem akarok.

14/f

2015. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!