Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen volt az első együttléte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első együttlétetek? Hogyan éltétek meg? Pozitív vagy negatív élmeny volt a számotokra?

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"ennyi az egész?"
2015. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
rengetegszer gondolok vissza rá, isteni élmény volt!
2015. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív élmény volt,tényleg nem mindegy hogy sül el a dolog.
2015. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Áááá ez rohadtul fááááj! :'(
2015. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos már akkor profinak számítottam a dologból :D Meg is kérdezte akkori párom, "te tényleg szűz voltál?" Szal jó volt szép volt. Egy este alatt aktív és passzív is voltam... Életet nagy kanállal :D
2015. aug. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Először egy picit féltem tőle, de kár volt, mert szerencsére találtam egy olyan partnert aki nagyon oda figyelt rám és vigyázott. Először persze egy kicsit így is fájt, de óvatos volt és gyengéd velem. Számomra nagyon tetszett és felejthetetlen élményt nyújtott.
2015. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
nem volt jó :( ha tehetném akkor inkább visszamennék az időbe és még maradnék egy kicsit szűz
2015. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Megdöbbentő és kellemes.

Egyik fotomodelem kért meg, hogy szeretkezzem vele.

Adonisz alkat és arc.

2015. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt jó :( Fájt utána a fenekem. Bár azt hiszem én nem is vok passzív csak aktív, de kölcsönösen csináltunk mindent :P
2015. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Huszonöt éves voltam és egy vastag farku 30 as srác dugott meg, de csak jót éreztem, olyan óvatosan hatolt belém! Azóta is az olyan srácokra vágyom.
2017. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!