Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés. A tv2 teletexten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés. A tv2 teletexten volt egy ismerkedős oldal. Működik még? Érdemes lenne még oda írni? Mert akkor veszek egy tévét.

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert már régóta nincs tévém és nem tudom a teletext adást sem nézni. Kb. 8 éve még nézegettem és hirdettem is rajta, chat szoba volt csak fiúknak. Minden témában volt külön chat szoba és hozzá egy 20-as telefonszám és arra kellett küldeni az sms-t,ami megjelent a teletext oldalon és meg lehetett jeleníteni a saját telefonszámomat is, ha akartam.

Aki ismerte az oldalt, az tudja miről beszélek, a 811. oldalon volt, úgy emlékszek.



2015. aug. 5. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálj romeora, egyszerűbb és még tévét se kell venni.
2015. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Teletextmiatt vennél tv-t?
2015. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kérdésemre válaszoljatok!
2015. aug. 5. 17:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Működik,de gagyi. Ugyanazok az arcok csetelnek mindennap
2015. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, már nem működik. De én is amondó vagyok, vannak használhatóbb alternatívák is. Ott van a chat.hu, meg van egy halom társkereső, mindegyiket kényelmesebb használni, mint egy teletext-alapú rendszert.
2015. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ajánlom azt az oldalt.

Egyrészről privát adatokat közlesz ismeretlenekkel (telefonszám), másrészről bárki számára elérhető. És persze nem tudhatod soha, hogy akivel beszélgetsz biztosan meleg-e.


Még a "kőkorszakban" jártam ott. Tíz éve volt kb. és akkor én is belefutottam, hogy heterók voltak fenn, s telefonon zaklattak... Szóval én a helyedben meggondolnám.

2015. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2015. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne használd. Olvastam olyan gyilkosságról, ahol a teletexten ismerkedtek össze a meleg áldozattal, fölmentek, kikötözték, megölték és elvitték a pénzt.
2015. aug. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyazni kell ilyennel ahogy az elottem szolo is irta , egy drogos gyerek bekattant es melegekre vadászott egyet meg is olt , és kereste az uj áldozatát ..szerencsére mielott ujra olt volna lebukott , mert az áldozat telefonjában megtalálták az smseket es lekapcsolták..drogos ro..ma gyerek volt.
2018. jan. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 randomnev12@$ válasza:
100%
Az oldal 2020.01.01-én megszűnt
2020. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!