Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 2 hónapos internetes kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapos internetes kapcsolat után lefeküdni?

Figyelt kérdés

A "barátom" külföldi, a neten ismertem meg. Minden nap több órát beszélünk skypeon, mondhatni tényleg szeretem, hisz soha senki nem foglalkozott még velem ennyit. A családjával ellátogatnak Budapestre, és így lenne lehetőségünk találkozni, pár napot együtt tölteni. Mindketten szeretnénk túlesni a szexen, hisz szűzek vagyunk, még én hoztam fel neki a témát is, de a napokban rám jött egy kis félelem... nem is igazán félelem, inkább bizonytalanság. Tényleg szeretem, sose ismertem ilyen kedves srácot. Még csomagot is küldött, édességekkel, ajándékkal.


Minden tanácsot megköszönök!:)


18/F



2015. aug. 5. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
1%
Gratulálok...
2015. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire megbízható a srác? Úgy érzed jól kiismerted ennyi idő alatt? Nem csak olyan alak aki szex után örökre eltűnik az életedből? Nem lenne jobb előbb pár napot együtt tölteni szex nélkül hogy megismerjétek egymást igazából? Mert értem, hogy skypeon beszélgettetek, és aranyos, de tényleg úgy tudod a legjobban megismerni hogy élőben. Mutasd meg neki pl Budapestet, sétáljatok, vacsizzatok, szórakozzatok, vidd el pl kirándulni, de a szex még korai így első látásra szerintem. 25/L
2015. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
65%

Szerintem még várj. Igen, hevesek a vágyak ilyenkor, de azt meg kell tanulni kordában tartani is. Ha az sikerül, kevésbé csalódsz, ha mégsem válik be.

A keresztény ismerőseim azt mondták nekem, hogy a házasságon kívüli szexuális kapcsolat paráznaság és az bűn. A bűnnel minden rosszat magára von az ember. Szóval ha csalódik az ember, jön a szívfájdalom, keserű érzések, néha öngyilkos hajlamok, melyet jobb inkább elkerülni. Nem az embereknek kell megfelelni azzal, hogy ki az, aki szűz és ki nem, mert ez csak buta és értelmetlen versengés. Én nem mondom azt sem, hogy nem az igazit találtad meg, mert lehet, hogy ő az; várjatok még, nézzük, türelem terén ő mennyire erélyes?

2015. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat!:) Ezt még végig kell gondolnom, igen. Fel fogom neki is vetni, hogy mit gondolna arról, ha maradnánk a csóknál most. Aztán, ha ott akkor úgy érzem, akkor akár több is lehet. Sokat agyalok ezen, és tényleg a legjobb döntést szeretném hozni.
2015. aug. 5. 19:38
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg készülj úgy, hogy bármi lehet. Aztán majd alakul. Ha élőben is cuki, akkor úgy is akarod majd a szexet. Ne félj tőle. Azt gondolom olyan sráccal jó elveszteni aki ilyen, mint ő. Én így látom. Sajnos nekem nem ilyen volt az első, bár azzal se volt gond. A lényeg, hogy az ilyen türelmes, édes srácok csak jók lehetnek. Én nem gondolkoznék ezen. Szerintem csak félsz, ami meg tök normális, hisz nem tudod milyen amit csinálnátok és ezen mindenki túl esik. Ha van kedved privátban is írhatsz. Szívesen beszélgetek veled. Nagyon cuki a story. Szívemből kívánom, hogy úgy süljön el ahogy nektek a legjobb lehet:)
2015. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem első talin leszophatod nyugodtan.
2015. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves és milyen nemzetiségű?
2015. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Velem egyidős és orosz.
2015. aug. 5. 21:01
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Óvszert vigyél magaddal! Nem kell erőltetni, majd érzed, hogy megbízható-e.
2015. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 R8 ***** válasza:
100%
Majd megérzed,ha személyesen találkoztok és eldöntöd eldöntitek !
2015. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!