Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális ha nem jó csókolózni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha nem jó csókolózni?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok és életemben először csókolóztam az elmúlt időszakban. Egy lánnyal és egy fiúval.

Nem is az h nem éreztem semmit, dolog h nem, de az maradt csak meg mindkettőből h valaki nyelve a számban van meg a szája a számnál.


Ez normális?????



2015. aug. 8. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Mit éreztél egyébként irántunk, tetszettek,kötődtél valamelyikükhöz akármilyen szinten is, érezted, hogy vonzódsz hozzájuk vagy csak úgy "kipróbáltad"? Mert ha nem, akkor persze, hogy nem volt semmilyen, akkor az tényleg csak egy nyelv a szádban. :D
2015. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Érzelmek nélkül egy tehénnel is kipróbálhattad volna. Annak is van nyelve.
2015. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
bizony jól írják. érzelmek nélkül a csók semmi több,csak nyelv a szájban.
2015. aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

A jelenlegi barátommal tavaly együttvoltunk 1,5 hónapot és nem éreztem csóknál semmit. Meg úgy alapból nem éreztem azt amit kellett volna, ezért is szakítottunk.

Most együtt vagyunk lassan 2 hónapja és szeretem , és sokkal jobb így a csók ! :) Érzelem kell hozzá !

2015. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És a szexet élvezed?? Én sem vagyok túl csókolózás fajta, de van amikor beindít.


23L

2015. nov. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!