Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, ti mit szóltok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, ti mit szóltok az ilyen finom érintési kísérletekhez?

Figyelt kérdés

Az alábbi videón finom érintési kísérletek vannak, amelyek végül abszolút jól sültek el. Mit szóltok ehhez? Életszerű? Hihető? Ti is próbálkoznátok ilyenekkel? Vagy egyébként a mit sem sejtő heterók jóval gyanútlanabbak, mint gondolnánk? Nem is annyira vérpistikék, mint amilyennek sokszor szóban mutatják magukat? Nézzétek csak meg az alábbi rövid videót!

https://www.youtube.com/watch?v=GQi8zFxrlPg



2015. aug. 12. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Maga a srác is baromi irritáló, de ha engem így tapizna valaki, nagyon mérges lennék.

25/F meleg

2015. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Túl van játszva! A kis érintés, a váll, a kezek megsimítása még elmegy, de a fenék tapogatása már túlzás. Én is szoktam a srácokkal ilyesmiket csinálni.
2015. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám egy lány közeledett ilyen, illetve hasonló módon gimiben. (Meleg vagyok) Nem tudtam kezelni a helyzetet, de nagyon zavart. Tudom, hogy csak mondanom kellett volna, hogy hagyjon már békén, de valahogy az embert lebénítják az ilyen váratlan letapizások. Az ember magánszférájának durva megsértései ezek. Az ember annyira nem számít rá, hogy ilyen megtörténhet vele - főleg egy idegen részéről - hogy a váratlan helyzettől lefagyott cselekvőképesség semmiképp sem tekinthető annak, hogy az illető ebbe utólag beleegyezett, belenyugodott.
2015. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló:

Tök jó, hogy nem csak én látom így. Meleg srácokról sokan azt gondolják, hogy random kikezdhetnek mindenkivel aki él és mozog, így a hetero srácok még legjobb esetben is megtartják azt a bizonyos távolságot, biztos ami biztos.


Elnézve ezt a videót, velem kb. ugyanezeket csinálta egy vitatott szexuális beállítottságú fiúismerősöm, és annak ellenére, hogy bejött a srác, és emiatt úgymond "élveztem", legalább ugyanennyire zavart is a privát szférám megsértése miatt.

(Fenékpacsi meg ilyenek mondjuk nem voltak szerencsére.)


Tény és való, hogy mondjuk lányok között több ilyen "finom érintés" történik, mint fiúk között, és az valahogy kevésbé is feltűnő (barátnők gyakran ölelgetik egymást, puszival köszönnek... stb.)


Én azt mondom, hogy szerintem egy baráti kapcsolatban, ugyanúgy megengedett fiúk között is az ölelés, meg az ilyen "finomabb érintések" egy bizonyos fokig.

De valahogy nem úgy, mint ahogy ez a fickó csinálja a videóban.

Igazából én csak magamból indulok ki, de így tök váratlanul nem szeretem ha akárki csak úgy hozzámér.

Nekem ez olyan tenyérbemászó, és nem túl szimpatikus, ugyanakkor ismerősöknél nem is nagyon tudom mindig lereagálni.


Szerintem a videóban is ez a helyzet. Nyilván ismerik a csávót, ezért nem reagálnak bunkón, de nem feltétlen ajánlom senkinek (nemtől és szexuális beállítottságtól függetlenül) hogy full idegenekhez így közeledjen. :D


21 F / M

2015. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!