Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy 17 éves srác randira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 17 éves srác randira hívott, Mit gondoltok erről? Belefér az életkor miatt? 20f

Figyelt kérdés
Nagy izgulok, ma találkozunk és még sosem randiztam senkivel, így lenne néhány kérdésem. Elmegyünk sétálni, és moziba, valamint beülünk vhova enni-inni-beszélgetni :D Mit vegyek fel? Miben illik menni? Ő hívott, de én vagyok az idősebb, így én úgy gondolom, nekem kell állnom a költségeket, és nem szeretném, hogy ő költsön rám, nem vagyok olyan. Ezt hogy látjátok? Milyen tanácsokat tudtok még adni? Nagyon izgulok :D köszi a válaszokat :)

2015. aug. 14. 08:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok hasznos tanács, haha... Minek kell ilyen bunkónak lenni az emberrel? HOMOSZEXUALITÁS kategória, nem böki ki a szemetek eléggé?

Egyébként kérdező, nem, dehogy gáz, 3 év az szinte semmi. Aranyos, hogy ennyire izgulsz a randi miatt, de szerintem fölösleges túlparázni ezt a dolgot. Olyan ruhát vegyél fel, ami jól áll neked, ugyanakkor nem áll messze a személyiségedtől és kényelmesen érzed benne magad - mivel nem ismerem a stílusod, és fotó sincs, ennél többet nem tudok mondani. Ha szeretne felesbe fizetni, azért hagyd neki, mert nem mindenki veszi jó néven. Amúgy ne arra koncentrálj, hogy ez egy "randi". Előtte is biztos beszélgetettek már(?), viselkedj ugyanolyan lazán, azért hívott el, mert nyilván kedvel vagy legalábbis tetszel neki, szóval nem tudod elrontani, ha önmagad adod. Sok sikert hozzá, aztán majd mesélj, hogy ment! :)

2015. aug. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen, #3.! :) igen, sokat beszéltünk, hónapok óta, és tetszem neki :D és szted borotválkozzak meg? 2 napos borosta :DD
2015. aug. 14. 08:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#4: Hát igen, úgy illik, de kérdés, hogy melyik áll jobban neked, meg az is, hogy ő hogy áll a borostához. :)
2015. aug. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
szereti a borostát azt mondta :DD és nekem jól is áll :) ezért is kérdeztem :)
2015. aug. 14. 09:24
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kinek kell állni a költséget? Hát igazából ha ő hívott ki akkor neki kéne, de fele-fele arányba kéne elosztani. A 17 évesnél a kor már nem számít. Mozi őszintén szólva nem a legjobb randihely egy ismerkedésre , mert igazából ott a filmre kell fókuszálni és nem egymásra.
2015. aug. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ha megfigyelted, nem csak moziba megyünk :)
2015. aug. 14. 09:35
 7/13 kovpet ***** válasza:
100%

Szerintem is minél többet foglalkozzatok egymással, erre nem a mozi a legjobb hely, de persze előtte meg utána lehet mást is csinálni, sétálni, akármi.

A többi szerintem teljesen részletkérdés. Fizetni meg szerintem az elején fele-fele arányban lenne a legjobb.

2015. aug. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak természetesen. Ne izguljál. Amit hónapok óta tud rólad, olyan legyél. Semmi megjátszás, semmi álarc. Hidd el, hogy ezt várja Ő is. Sok sikert!
2015. aug. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Nagyon jó volt :D jól sikerült :) én már külön élek szüleimtől albérletben, mivel egyetemre járok, a végén mozi után felmentünk hozzám és csináltam neki vacsit :DD aztán a végén nálam aludt :) pontosabban együtt aludtunk, egy ágyban :) de nem volt semmi szex, semmi, de mindkettőnknek állt rendesen sztreccs boxeren keresztül :D de még korainak tartottuk, együtt aludtunk, ennyi, reggel hazament :) nagyon boldog vagyok :D
2015. aug. 15. 09:54
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát az, hogy felvitted magadhoz, még ha szex nélkül is.. Talán picit korai volt első találkozáskor, de sebaj. :) örülök hogy jól sikerült, remélem jól alakul a dolgotok.

Én a párommal első randin estére ''munka után" beszéltünk meg találkozót, majd hajnali 4ig beszélgettünk illetve kocsikáztunk..

2015. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!