Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívak, ti milyen praktikák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívak, ti milyen praktikákat alkalmaztok anális szex előtt a kellemetlen események elkerülése végett? (beöntés, folyadékmennyiség, milyen ételeket lehet enni)

Figyelt kérdés
milyen ételeket nem lehet enni az anális szex napján, vagy már előtte lévő napokon is fontosak? Beöntéskor hány dl / liter kell? bármilyen tapasztaltat érdekel..

2015. aug. 15. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A szex este történik, megzuhanyzom, ő is megzuhanyzik, ha szőrösödöm, akkor szőrtelenítek, aztán jöhet a menet.
2015. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Akció előtt legább egy órával kimegyek a mellékhelységbe ha kell, ha nem. Utána tusolás és mehet aminek mennie kell.

Így még nem volt "baleset".

2015. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"ha kell,ha nem" és amikor épp nem kell akkor mit csinálsz?


Én 1-2dl engedek magamba 3-4x. Nem függössze az étkezésem és a sexuålis életem. Amúgy átlag 20óra alatt jut az étel a végbélhez. Tehát elöző nap kell figyelni.

2015. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-2DL??

én kb 8 dl-t szoktam egybe, valahol azt olvastam, hogy ez a mennyiség szükséges is..A mennyiségről még lenne valaki aki írna?

2015. aug. 17. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
probálkoztam többel,de nem volt jobb eredménye.nem látom értelmét,hogy teltöltsem a fenekem vízzel,ha kevesebb is megteszi.
2015. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!