Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A jó pasik miért csak játszado...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó pasik miért csak játszadoznak?

Figyelt kérdés

Van egy jó lány barátom, akinek a lakótársa bi. Már elég régóta bámulom őt, meg fantáziálok róla. Még soha életemben nem láttam ilyen helyes fiút, szőke haj, kék szem, férfias állkapocs, kb 190 centi magas, vékony szálkás fiú. Minden csaj és pasi odavan érte. Bárkit megkap.

Néha úgy tesz, mintha tetszenék neki. Tegnap este náluk aludtam egy buli után, de nem tudtam aludni, mert nem nagyon tudok más ágyában aludni. Ezért kiültem az erkélyre. Ő pedig kijött hozzám ( egy szál fecskében ) én mindig undorítónak tartottam a fecskét, de amikor megláttam azt a csodálatos szálkás testét, te jó ég!!

Sokat beszélgettünk, és őszintén ami nagyon meglepett, elmondott sok olyan dolgot magáról, amit nem hiszem hogy sokan tudnak.

Órákkal később mondta, hogy elmegy aludni, odajött hozzám és kib***tt szexin ráharapott a számra és gyengéden megérintette a farkam, egyből felállt, ő erre csak mosolygott és bement.

Ma reggel amikor mar a lány is fent volt, próbáltam a sráccal beszélni, de rám se nézett, full lenézett.

Miért csinálja ezt? Tudja hogy mennyire oda vagyok érte , és ez már nem az első ilyen alkalom volt

20 vagyok ő 22



2015. aug. 16. 17:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt várta utána mész.
2015. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azért amiért a jó nők. Mert megtehetik! Mert baromi sokan hajtanak rájuk.
2015. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ha szeretett volna valamit, akkor ott helyben leszopott volna, nem egy félénk srác
2015. aug. 16. 18:56
 4/19 anonim ***** válasza:
Mert megteheti...
2015. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Előttem már leírták. Megteheti. Így is futnak utána fiúk-lányok. Kikezdett veled, ez neki csak játék volt, Te meg gyötődsz. Inkább kerüldd a társaságát, mielőtt szerelmes leszel belé!
2015. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

ennyi, megteheti, én is erre szavazok. nem melegség vagy heteróság kérdése, ha kva menő srác, természetesen tisztában van vele és megszokta h senki után soha nem fut, úgyis ömlenek hozzá tucatjával, akik bármikor letérdelnek neki ...


szal ez csak ennyi

2015. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ez annyira nem fair
2015. aug. 16. 22:23
 8/19 anonim ***** válasza:
Tényleg nem... :/
2015. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
és te ezek után nem mentél utána?
2015. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Úgyis csak szexre kellek neki. Ha lefekszem vele, jobban fog fájni.

Bár őszintén szólva egy hülye vagyok hogy nem mentem utána, es most csak nyugtatom magam.

Megpróbálok új lehetőséget keríteni magamnak, hátha összejön

2015. aug. 16. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!