Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek gáz segédeszközt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz segédeszközt használni a recskához?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, de szexelni majd csak az "igazival" szeretnék. De elég kanos vagyok mostanában, és arra gondoltam hogy vennék valamit a maszturbáláshoz.
2015. aug. 21. 23:12
 1/7 Igazmondó666 ***** válasza:
24%
hmmm a szomszéd kecskéjét elölről hátulról az az igazi ékvezet
2015. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem gáz. Ha én lennék az igazid még meg is kérnélek rá, hogy előttem játsz vele. Szerintem szexi, izgató.

18/L

2015. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
most komolyan szűz homárként akarsz venni egy műpinát?
2015. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Érdemes realisztikus vibrátort venned, az kellemesen kitölt majd. Ha gondolod, vehetsz ilyen tapadósat is, így azt meg tudod lovagolni:

[link]


Vagy választhatsz simát is:

[link]

2015. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fleshjack-et ajánlom! ;-)
2015. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, a lényeg, hogy kielégülj és élvezd
2015. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kísérletezhetsz majd azzal is, hogy nem izgatod a farkad, csak a vibrivel játszadozással próbálsz meg elélvezni.
2015. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!