Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek hogy ne csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne csak a fenekem tetsszen mindenkinek?

Figyelt kérdés
Már olyan sokat gondolkodtam ezen, hogy miért lehet. Akikkel én együtt voltam a legtöbb férfi 30 vagy felette volt egészen 55-ig, velem egykorúval csak egyszer voltam. De ők sem az arcomat nézik meg hanem 20-ból 19 mindig így kezdte hogy ,de szép formás fenék aahh' meg ,bubi fenék hmm' fenék fenék fenék meg ilyenek, ami kiderült hogy valami bubble butt angolul, buborék popsi. :D Nem tudom az milyen de mindegy. Én azt szeretném, hogy ne csak a testem miatt legyenek már velem meg a fenekem miatt. Jó a péniszem nem tagadom tök átlagos, de az is érdekes azért számomra, hogy az aktív pasikat sosem érdekelte a méretem, sőt van aki azt kérte hogy vegyem fel a Jock Strapemet, mert egyszerűen őt nem érdekli a pénisz látványa csak az idézem ,szép kis feneked'. :D Ti gondolkodtatok már hogy ez miért lehet? A másik meg hogy ha van egy atlétikus alkatú fiú,- ez is tapasztalat- akkor nálam az esetek többségében a nagydarab, néha teljesen kigyúrt, jó ,adottsággal' megáldott férfiak találnak be. Valamiért szeretik a nagydarabok a vékonyabb atléta fiúkat, a vékonyak pedig a nagydarabokat, de hogy miért. Persze kivétel rengeteg van, de azért érdekes hogy ez hogyan alakult ki náluk. Én is ilyeneken gondolkodom milyen már. :D

2015. aug. 26. 19:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja igeen bocsi, 20 fiú voltam. :D 20 éves, nem 20 db fiú. :D
2015. aug. 26. 19:22
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Te ilyen adottságokkal vagy megáldva,ezesetben épp hátulról...

Ők próbálkoznak,te pedig engedsz a kísértésnek..

Amennyiben azt szeretnéd,hogy talán jobban is megnézzenek és ne csak a feneked lássák,az ilyen "beszólásokat"

ne vedd figyelembe.Éreztesd a nyálcsorgatókkal,hogy ez kevés ahhoz,hogy levegyenek a lábadról.

2015. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazad van. Erre még nem is gondoltam. :) Akkor a lábamra kell hogy álljak és nem adni magamat olyan könnyen ilyen beszólásokra. Köszönöm az értékes választ. :)
2015. aug. 26. 19:29
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Csak magadat hibáztathatod, hogy ribit csináltál magadból. 55 évessel? Nekem ezek után nem kellenél, akármilyen segged is van.

Amúgy engem is bubble butt-al áldott meg a sors, mégsem azt az utat jártam meg mint te.

19/F

2015. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Én mindig is szerettem,ha a fenekemmel foglalkoznak...
2015. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha jó akkor, azért nézik, örülj neki, hogy szép formás kis feneked van.

Mellesleg ha szeretnél valamit, akkor azt mond meg az aktívnak.

2015. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez ellen semmit nem kell tenned. Ha szép, formás kerek tomporod van és még meleg is vagy, akkor hasznos dolog minél több embernek felkínálkozni. Így sok társadalmi feszültség elvezetődik a buborékaid közé, ahol gyönyörré konvertálódik. Szóval emiatt fontos vagy a közösség számára. :D
2015. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hm ez fura..

En is passzuv vagyok szintesn formas fenekkel megaldva, de nekem amellett mindig mondjak h milyen szep az arcom, es nem csak a fenekem erdekli az embereket..

Teny hogy en megvalogatom, es 20bol 19et en elutasitok....

2015. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!