Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek melyik álma volt olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek melyik álma volt olyan, ami után úgy ébredt, hogy elélvezett?

Figyelt kérdés
Elmesélnétek? aki akarja, nyugodtan lehet írni kommentbe is! Köszi!

2015. szept. 1. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Sosem szoktam álmodni. 22/F

Ilyenre sem volt még példa...

2015. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem múltkor volt olyan álmom, amiben párommal hemperegtem és elélveztem közeben :) Pont a legjobb pillanat közben ébredtem fel, de jó volt.
2015. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
nem emlékszem rá de valszeg volt annyira jó h orgazmusom legyen tőle :-D
2015. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Mindig egy szopás jelenetre hokizok elalvás előtt de még sose álmodtam ilyet.
2015. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Hát én elélvezni még nem élveztem el de egyszer pont a csajról álmodtam aki tetszett és épp szexeltünk volna de amikor az ágyon csókoloztunk és kicsit lejjebb csúszott hogy ott lent munkálkodjon megcsörrent a telefonom(élőbe) és arra emlékszem hogy egyből felugrottam az ágyból és beleüvöltöttem a telefonba hogy: mi van?! :D
2015. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt ilyen többzsör is, kb egy hete az utolsó, hogy az egyik havaerom húzogatta nekem, arra ébredtem fel hogy élvezek, isteni volt :D
2015. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Én egyszer azt álmodtam, hogy álmomban elélveztem, de amikor felébredtem, minden tiszta volt, és valójában nem is történt semmi.

Soha többé nem néztem meg az Inceptiont.

2015. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt álmodtam, hogy egy haverommal verem, pont arra ébredtem fel, hogy elélvezek.

Nekem ez nagyon bejött, pont meztelenül aludtam minden tiszta g*ci lett. :D

De azóta sajnos nem fordult elő.

18/F

2015. szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
2-3 szor előfordult, izgató álmok voltal , jó csajokkal szexeltem bennük. Álmomban is épp elélveztem de nem lüktető spriccel hanem kifolyt a spermám, hosszan tartó orgazmussal. Pár perccel később felébredtem és csucsogott az ágya a spermámtól, rengeteg jött.
2015. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Meleg vagyok...100%ban, DE sráccal pl még nem szexeltem álmomban, csak csajjal és többnyire élvezés volt a vége :P

20/F-m

2015. szept. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!