Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Járt itt valaki már hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt itt valaki már hasonló helyzetben? Keresett utána mást vagy mivel pótolta az űrt?

Figyelt kérdés

Röviden tömören arról van szó, hogy szakítottam a barátommal, mert talált magának jobb társaságot majd én lettem a hibás mindenért és az aki képtelen alkalmazkodni, csak hogy ő kerülhessen ki sértett félként a történetből, mert az önérzete és a mérhetetlen önámítás amiben él nem engedte, hogy másképp legyen... így véget vetettem a dolognak. Persze azóta "hiányzom" és csakis "én akartam így, ő nem" de azért mellékesen odakell bökni, hogy "azt azért te is látod gondolom, hogy ez így nem működött" és egyebek... szóval teljesen +b.szódott ez a történet...


Viszont valami rohadt nagy üresség és hiány van bennem így már több mint 1 hónap után is. Igaz mégcsak tán 2 hete nem beszélünk egyátalán, de nem tudom mit csináljak... ismerkedni kivel, hogyan meg amúgy is az olyan fos, ha kifejezetten az a célom, hogy ismerkedjek. De oké ismerkednék én, de mégis hol... sosem ment ez nekem.


Az alkohol egyre jobb barátommá válik viszont.


2015. szept. 5. 23:39
1 2
 1/11 Sulek Péter ***** válasza:
ha gondolod velem beszélgethetsz bármiről 22 F
2015. szept. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő egy h*lye pöts, aki csak magával törődik, jobb is, hogy kipenderítetted!
2015. szept. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kerestem mást, mert amíg nem vagyok túl a dolgon nem szeretnék mást terhelni a gondjaimmal.

De azért nagyon rossz érzés egyedül párnára hajtani a fejem. Nagyon hiányzik, hogy hozzám bújjanak, és hogy ölelésben aludjunk el. :(


22/F

2015. szept. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
abszolut megértelek.
2015. szept. 5. 23:55
 5/11 anonim ***** válasza:
ismerős a helyzet. 15f
2015. szept. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedül vagyok és voltam mindig szóval nem tudom, h mennyit tudok segíteni, de amikor én egyedül érzem magam(mindig)akkor próbálok valami másra koncentrálni és békét találni saját magamban. :)

A leírás alapján meg elég bunkónak tűnik ez a srác. Szerintem jobb egyedül lenni, mint egy rossz kapcsolatban(akkor is, ha egy ideig minden jónak tűnt) és fel a fejjel! ;)

19/m/f

2015. szept. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
22 évig egyedül voltam én is... ugyanígy gondolkoztam. Majd rájöttem, hogy sokkal több az élet, ha van valakid... nem gondoltam soha ezt, de tényleg így látom már. Ezért is fos ez most nekem.
2015. szept. 6. 00:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tisztulj meg. Sajnos most nem tehetsz mást..

Foglalkozz teljesen más dolgokkal, próbálj örömet keresni a mindennapjaidban.. Tudom, hogy rohadt nehéz, de muszáj most kiszellőztetni a fejed.

21/N

2015. szept. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Foglald le magad:) jonni fog valaki elobb utobb, ahogy ez a srac is. Irj nyugodtan ha gondolod:)
2015. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Természetes! A szakítást fel kell dolgozni:)
2015. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!