Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A pasim úgymond szex mániás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim úgymond szex mániás, én pedig inkább több romantikára vágyok. Mások ilyen szituban? Ilyen helyzetben ki "győz"?

Figyelt kérdés
(Ez egy MELEG kérdés !!.. muszáj ide irja, mert észre vettem hogy sokan nem figyelik, hogy homoszexualitás témában van és sokan le-kiscsajoztak meg minden, miközben meleg fiú vagyok :D )

2015. szept. 9. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az általad leírt szituáció megoldását hívják kompromisszumnak, amikor egy kicsit mindketten győztök és engedtek is.
2015. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a normális, ha mindketten egyenlőek vagytok! Tehát ha szereted a párod,akkor fele-fele arányban legyen romantika mentes szex és romantikus szex is. Csak kommunikáld felé jól, hogy mire vágysz.


Mindegy, hogy hetero v homo a dolog.

2015. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nalunk is igy van. A kettot nem tudjatok osszehangolni? Enis "szexmanias" vagyok de ugyanugy lehet romantikat is belevinni
2015. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szexuális nem zárja ki a romantikát.
2015. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Velünk is ez volt annó. Én totál megvoltam a "romantika" nélküli szexel. A kapcsolatunk romantikus, de a szex szerintem legyen állatias, kemény. Azt hittem ez neki is jó, majd egyszer csak kitört belőle a dolog én meg csak pislogtam. Azóta odafigyelek, hogy neki is jó legyen, hogy csodásan érezze magát. Hidd el, ez nem nagy áldozat. Sőt. A titok a kommunikáció. 27/F/M
2015. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!