Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Anális szex előtt a péniszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex előtt a péniszem nem olyan kemény, miért?

Figyelt kérdés
22 éves aktív srác vagyok aki már leszeretne feküdni a párjával Mikor a szex jön akkor a péniszem nem olyan kemény és elerjed. mi lehet az oka? .Eléggé stresszes az életem. Párom úgyszintén kezdő mint én, neki az a problémája, hogy nagyon szük ha ráizgul, erre megoldás?

2015. szept. 18. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

A meleg csajokat folott is itelkezel?

Kedves elso!

2015. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár nekem még nem volt semmilyen szexuális kapcsolatom fiúval, de azért írok, mert már én is nagyon szeretném kipróbálni, így tájékozódtam a témáról, sokat olvastam róla. Engem a passzív szerep izgat és érdekel, így arról jobban tudok írni. A barátodnál használjatok sok síkosítót, aztán egy ujjaddal hatolj be, és óvatosan izgasd, lazítsd el. Okozz neki kellemes érzést, hogy lássa milyen jó, így nem fog izgulni. Ne durván csináld. Aztán két ujjal próbálkozz. Ha élvezi, akkor el fog tudni lazulni, és utána már nem lesz olyan szűk. Nálad szintén segíthet, ha előtte más módon izgat fel: kezével, szájával stb. Fontos, hogy jól "felhúzzon", hogy gyakran az élvezéshez közel kerülj, aztán pedig abba kell hagynia az ingerlést, izgatást. Szerintem, ha ezeket betartjátok, akkor nem lesz gond. :) 20/f
2015. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
stresszes vagy izgulsz, valami nyomja a lelked. a barátodat tágítsd sokat ujjal, nyelvvel, sok síkosítóval hogy ne fájjon:) lassan.
2015. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

az a nevetséges, hogy valaki azt gondolja hogy egy farok bármikor bárhol képes kőkemény lenni... ha te fiú vagy és a csajokat szereted, nem volt még olyan hogy nehezen tudtál felizgulni? bármilyen csajt képes lennél végig álló farokkal d*gni? persze... látom nem hallottál még lelki gondokról, lámpalázról..gondolom életedben nem értél még magadon kívül máshoz

ezt nevelte belé a társadalom? te mégis milyen társadalomban élsz és melyik bolygón? hol nevelik ezt emberbe? itt biztos nem... akkor nem lenne annyi titkolózó homoszexuális, ha ezt nevelnék belénk, nem lenne mitől félni...

2015. szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Joe.38 ***** válasza:
A farok nem egy önàló gombnyomàsra mint a rugó kiparran beton kemènyen. Sokszor nyomtam lànyba azaz küzdöttem be nem.kemènyen. Ember ember. Sok a gondja sok ember van ezzel így sajnos. Tehàt normàlis partner megèrtő ès ezt elfogadja. Majd sokadszorra mikor a lelketek is megnyugszik ès sikerül összhangba kerülni no akkor , akkor leez jó is meg kemèny is. No nem.mindig hisz ha nyugodt vagy lehetsz mèh àlmos is keg lehetsz màs bajod. Egy hosszú pàrkapcsolatba sok minden belefèr.
2015. szept. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!