Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Randizni megyünk, mit csináljunk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizni megyünk, mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Egy nagyon aranyos sráccal megyünk randizni. Egy egész estét tervezünk együtt lenni, de egyikünkhöz sem tudunk felmenni. Mivel üssük el az időt? (Budapest)


22/F



2015. szept. 18. 23:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a szabadtéri sétákat.

A vár este gyönyörű, ücsöröghettek ott is a kilátást bámulva. :) Dunapart, Gellérthegy, Hármashatár-hegy, bár oda kocsival érdemes menni.

Szexelni szeretnétek, vagy csak randizni?

Az utóbbin olyat szexeltünk a párommal, hogy azóta is emlegetjük. :D

Bár mi hetero pár vagyunk, de nem gondolom, hogy ez számít.

2015. szept. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Margitsziget, Budai vár, dunapart :) de fontos hogy legyen nálatok pulcsi mert este már hideg van és rossz emiatt hazamenni :(
2015. szept. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legelső randim decemberben volt a hóban, és este, a Margitszigeten taliztunk és ott is maradtunk :P

ne félj, ha nekünk ilyen körülmények közt sikerült elütni az időt, akkor nektek is fog sikerülni, ha meg nem, akkor nem illetek össze és nem kell húzni egymás idejét, ennyi.

Am ilyen korban, szerintem egy hangulatosabb kocsmába is elmehettek beszélgetni, meg stb. vannak eldugott sarkok mindenhol :P

2015. szept. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
amig jo ido van setalhattok csomo jo hely van...dunapart, kopaszi gat, margit sziget...uljetek be kajalni, meginni valamit...ezer lehetoseg van..mozi..ezen a hetvegen pl street food show van az andrassy-n
2015. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ilyenekre gondoltunk. :) Köszi :D
2015. szept. 19. 11:11
 6/15 Stlla_209 válasza:
100%

A legfontosabb: ismerjétek meg egymást!

Egymás szokásait, életét, elképzeléseiteket az élet dolgairól. Mik az ő céljai és tervei. Kiket szeret, tart példaképnek.

Ezek nagyban segíthetik a későbbi együttműködéseteket!

2015. szept. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez is megbeszélés kérdése. A parkban sétálásból nem lehet probléma, de egy kávézóba való beülés is jó lehet. A lényeg, hogy olyan hely legyen, ahol nyugodtan tudtok beszélgetni és megismerni egymást.
2015. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Na hogy ment a randi? :)
2015. szept. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most hétvégén fogunk menni :) Még jöhetnek az ötletek :P
2015. szept. 21. 13:40
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is nemrég randiztam egy sráccal Budapesten. Végig csak sétáltunk, és beszélgettünk, ennek ellenére nagyon tartalmas volt, és számomra felejthetetlen. Jól éreztem magam, szóval szerintem a séta mindig beválik. :) 20/f Honnan ismered a srácot?
2015. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!