Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a barátom elhanyagol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom elhanyagol bűnnek számit a megcsalás?

Figyelt kérdés
elhanyagol, mindig van valami más dolga, kevesebbet is beszélünk, én próbáltam megbeszélni vele, hogy ez így nem jó, de ő csak legyintett, hogy ne gondolkozzak ilyenen, ez most egy ilyen időszak. bűn ha mástól akarom megkapni azt amit tőle nem kapok meg?

2015. szept. 25. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

igen bűn, ha nem jó és nem tudod rendbe tenni akkor inkább hagyd el!!!


22F

2015. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen, mert szakíthatnál is ennyi erővel. Akkor minek vagytok együtt?
2015. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
velem is ez volt. anno elhanyagolt a barátom, ezért smároltam egy másik sráccal...de nem volt betervezve csak jött. részeg voltam...nagyon bántam, elmondtam neki, együtt maradtunk. ezzel a másik srácot szintén nagyon megbántottam, mert ő meg szeretett. utólag úgy érzem nem véletlenül történt. később összejöttem azzal a sráccal, akivel megcsaltam és ennek már másfél éve, azóta is együtt vagyunk és sose voltam ilyen boldog. szóval asszem nem véletlenül csókoltam meg már akkor se. ez az én verzióm, de azért nem buzdítani akarlak, inkább gondolkodj:D
2015. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Először beszélj vele! Ha nem változik akkor lapát!
2015. szept. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Csak legyintett" - kérdés milyen időszak ez neki, mert előfordulhat hogy tényleg nagyon sok minden jött most össze. Bár erről meg az a véleményem, hogy az embernek ilyenkor mégjobban esik, ha a párjával lehet...


Egyébként igen "bűn", bár én jobb ha nem mondok semmit, mert én is csaltam már nem egyszer hasonló okokból, de mindet meg is bántam, az utolsóba szinte bele is roppantam... Amúgy szinte mindig összejöttem a "másodikkal", de az én esetemben ezek így nem voltak a legjobb kapcsolatok, és szét is mentek.


Szerintem várj még egy kicsit, hogy mi lesz, illetve ossza meg veled a problémáit (ha akarja), aztán meglátod. Ha heteken belül nincs javulás, akkor lehet érdemes elgondolkoznod a továbblépésen...

2015. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem a lelkiismereted döntse el ne idegen emberek a netről.
2015. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2015. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
mikor közöltem vele, hogy kevés az együtt töltött idő, és nem keres mint régen, elmondta, hogy otthon is szükség van rá, és minden rendben, de hogyan találjam ki magam, hogy mi baja....rossz érzés a háttérben...hogy nem én vagyok az első
2015. szept. 25. 13:44
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
ha nem jó a kapcsolat és nem lehet megbeszélni, inkább hagyd el és keress más párt, de megcsalni... ennél aljább dolog nincs
2015. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
igen bűn
2015. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!