Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek hol van a határ a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol van a határ a masszázs, az erotikus masszázs, a szexmasszázs és a szex között?

Figyelt kérdés

Szerintem ha a kuncsaft semmi mást nem tesz, mint fekszik a kezelőasztalon és hagyja, eltűri, élvezi a kezelést, a masszőr pedig végig ruhában maradva csak kézzel érintve kezeli ügyfelét, akkor még masszázsról beszélünk. Az erotikus masszázs is ebbe belefér, annyi kiegészítéssel, hogy az erotikus masszázs esetben a masszőr törekszik arra, hogy a kuncsaftnak nemi izgalma, akár orgazmusa is legyen.

A szex gondolom egyértelmű. Az már mind a két félnek jó. És nem véletlenül jó.

Szexmasszázsnak én azt nevezem, amikor a valódi szex egy rendes masszázs kezelés után vagy annak a keretein belül történik meg.

Tehát énszerintem az erotikus masszázs még nem szex.

Ti hogyan gondoljátok ezt?


A kérdés lényege többek között az, hogy meddig tudok elmenni én masszőrként egy kuncsafttal úgy, hogy az még ne jelentse a párom megcsalását.



2015. szept. 28. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Remélem átléphetetlen sehol! :-)
2015. szept. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly?

Szerinted ha a masszázs végén kivered, leszopod a kuncsaft-ot az nem megcsalás? Eleve az erotikus munka nem az?

2015. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ha leszopom a kuncsaftot, akkor már nem csak kézzel értem hozzá, és vélhetően azt nem csak ő élvezi.


Az erotikus munka egy nagyon tág fogalom. Nem lehet az egészet egy kalap alá venni.


Én masszőr vagyok, tehát a masszázsból indulok ki. A rendes masszázs lényege is az, hogy ellazuljon és megkönnyebbüljön a kuncsaft. Az orgazmus is erről szól, főleg a férfiaknál. De teljesen más szex közben aktívan mozogva elmenni, mint egy kezelőasztalon passzívan feküdve. Masszőrként a kuncsaft farkát más mozdulatokkal verném ki, mint egy olyan pasiét, akivel éppen szexelek. Egy igazi masszázs esetében a masszőr lényegében személytelen.

2015. szept. 28. 14:24
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Szépen magyarázod, hogy prosti vagy és miért nem elítélendő. Kielégítesz egy idegen férfit ezt nem nagyon lehet kimagyarázni
2015. szept. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Az erotikus masszázs is szex, de csak az egyik fél élvezetére.

Megírhatnád, hogy hova lehet hozzád menni. Kíváncsi vagyok a kezelésedre. Ha weboldalad van, annak is elküldheted a linkjét, privátban is.

2015. szept. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

A masszázs, kézzel, lábbal esetleg kiegészítőkkel törtnéik (görgős akármi).

Yoni, Lingam masszázs is masszázs. Bár az intim területet érinted és a célja a szexuális izgalom, de nem az orgazmus, az ha megtörténik megtörténik ha nem nem. Ezekben az esetekben még ha el is élvez a kuncsaft, beszélhetünk masszázsról és nem megcsalás.

Vajon a nőgyógyász megcsalja a feleségét ha ujjal benyúl és megvizsgálja egy nő hüvelyét, méhszáját?

Nem, neki a nő vaginája a munkája része, kis túlzással munkaeszköz.

Egy yoni, lingam masszázst végző maszőrnek ez ugyanúgy csak a munkája része, csak az orvossal ellentétben itt a páciens élvezi a kezelést.

Ha már szájjal szállsz be a masszázsba, az már más kérdés. Az már egyértelműen szexuális aktus. A kézzel történő öröm okozása nem feltétlenül.

Ha saját örömödre, a páciensed célzottan történő orgazmusa eléréséért csinálod kézzel, az szexuális aktus, mivel a yoni és a lingam masszázs nem erről szól. A prosztata masszázs meg nevében masszázs de az is szexuális aktus.

Tehát a határ a megcsalás és nem megcsalás közt ezen a területen elég ingoványos, és ugye a párodtól is függ, hogy ő hogy fogadja, de nem szükségképpen megcsalás, csak azért mert a masszázs során a páciensed elélvez.

2015. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Masszőrként a kuncsaft farkát más mozdulatokkal verném ki, mint egy olyan pasiét, akivel éppen szexelek. Egy igazi masszázs esetében a masszőr lényegében személytelen."

Ez bőven megcsalás.

2015. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Kéz a kézben...

Kéz a másban...

Más a kézben...

Más a másban!

2015. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor is szexuális aktus a prosztatamasszázs, ha urológus csinálja?
2015. szept. 28. 21:35
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt a lingam masszázst egyébként nem értem. Szerintem ha felizgatsz egy fiút, pláne ha hosszan, de nem hagyod kielégülni az olyan rossz érzés, hogy akár még vallatni is lehetne vele.
2015. szept. 28. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!