Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyszerűen nem tudom, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudom, mit kellene tennem. A régi és megszokott életemet válassza, vagy az újat, szenvedélyeset?

Figyelt kérdés

Magamról röviden annyit, hogy 34 éves férfi vagyok, 4 éve házas, és van két kisgyerekem. Tanárként dolgozok, és jár hozzám korrepetálásra egy végzős gimnazista srác, aki teljesen megbolygatott.

Már egy éve jár hozzám, segítek neki, jó jegyeket is kap. Kicsit különc és fura volt elsőre, de nagyon szimpatikus és jó humorú... nagyon jól kijöttünk. Nyáron értelemszerűen nem járt hozzám, de ez valahogy eléggé felzaklatott. Sokat gondoltam rá, mi lehet vele, hogy van. Először csak azt gondoltam, hogy aggódok egy tanítványom miatt.

Aztán idén is tanítom, felkészítem az érettségire, de valami nem stimmel. Annyira vonz, és úgy tetszik mindene. Olyan illedelmes, jó tanuló, játékos, vicces... egész héten már azt várom, hogy jöjjön és taníthassam. Valamint egyszer történt egy elég durva eset. Valamit leejtett a földre és lehajolt, hogy felvegye, közben pedig a feneke végig előttem volt. Erre a mozdulatára, úgy felállt a farkam, hogy az egész korrepetálás alatt erekcióm volt.

Mindez idáig heterónak tartottam magam, de mostanra már teljesen elbizonytalanodtam. Annyira szemben állnak a vágyaim a morális kötelességeimmel. Van egy feleségem, két kisgyerekem, akiket nagyon szeretek és számítanak rám. Tanárként nem is tehetnék ilyet, de ezelőtt még soha egyik diákomat sem kívántam meg. Egyszerűen összetör a tudat, hogy érettségi után soha többé nem fogom látni, és nem lehetek az élete része.



2015. okt. 10. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Az, hogy felizgultál rá, még nem jelenti, hogy meleg vagy. Ha továbbra is szereted a feleségedet és vonzódsz hozzá, akkor inkább biszexuálisnak mondanálak (bocs, hogy letegezlek).


Tanult ember vagy, azt hiszem, nem kell mondanom, hogy a tetteid súlyát igazán csak te tudod felmérni, mert te vagy az adott helyzetben; mi, kívülállók, nem tudjuk igazán felmérni ezt. Lehet, hogy lesznek itt olyanok, akik azzal jönnek, hogy tarts ki a feleséged mellett bármi áron. Én azt mondom, ha tényleg szereted, maradj vele. Ha ez megváltozik, akkor szerintem tudni fogod, mi a helyes döntés. (Mondom ezt úgy, hogy sosem voltam hasonló helyzetben.) Nem hinném, hogy te vagy az első, aki ehhez hasonló döntéssel került szembe, és biztosan nem az utolsó.


Ha a feleségeddel maradsz, akkor eléggé sanszos, hogy nem lehetsz az élete része. Még ha meg is próbálnál vele barátkozni, azzal csak saját magadat ostoroznád. Valóban nem könnyű döntés, és akármit is döntesz, annak lesznek hátrányai.

2015. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%

elég idős vagy már szerintem ahhoz, hogy tudd mi a helyes döntés. családod van, apa vagy ő pedig egy tanítványod. teljesen mindegy, hogy fiú vagy lány, egyik esetben sem lenne helyes kikezdeni vele. állásodba és a családod elvesztésébe kerülhet. nem is beszélve arról, hogy nem tudhatod, hogy a srác meleg/biszex-e és ha igen, akkor se biztos h érdekled. nem értem hogy milyen választási lehetőségre gondolsz. mi között vacilálsz? hogy kikezdj-e a sráccal vagy sem? vagy mi az az "új és szenvedélyes"? mert azt nem írtad, hogy a sráccal volt köztetek valami vagy van rá esély...



22/F, meleg

2015. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves második, ha valakinek tökéletes családi élete van, akkor nem kezd így érezni mások iránt, legyenek azok fiúk vagy lányok. Ha már nem szerelmes a feleségébe ( és a nagyon szeret nem = a szerelemmel) és nem jó neki, ne maradjon velük csak azért, mert ez a helyes döntés! Ezt mint el nem vált szülők gyereke mondom! Tönkretette az életem, hogy a szülők kötelességtudóan együttmaradtak, és azt kívánom bárcsak váltak volna el, és lettek volna boldogok mindketten. Ha kiderül, hogy a kérdező tényleg meleg vagy biszex és épp egy fiúba szerelmes, akkor az egész életét tönkreteszi azzal, hogy eltitkolja és elfolytja. Az a családjának sem jó. Persze ezt nem azonnal kell eldönteni, de ha nem múlik el az érzés, akkor ne tegye tönkre már az életét csak azért, mert mások mit gondolnak, meg a felesége számít rá...
2015. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem azt mondom, hogy kezdjen ki akárkivel is, de attól hogy nem tesz semmit, még az érzés ott van és hazudik ha nem vallja be és továbbra is eljátsza a tökéletesen boldog heteró családapát.
2015. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
én meg most nem arra fektettem a hangsúlyt, hogy mi van a családjával, ha nem boldog, akkor váljon. nem erről írtam. hanem, arról, hogy emiatt a srác miatt felesleges lenne kockáztatni. akkor gondolja át, kezdjen el ismerkedni melegekkel, hagyja el a feleségét és legyen boldog. keressen más párt. de ne egy 18 éves tanítványával kezdjen..
2015. okt. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne kezdhetne a 18 éves tanítványával? Nem csak a korkülönbség és a beosztottság számít, hanem az, hogy kivel tud igazán boldog lenni...

A kérdésre válaszolva pedig, át kellene gondolnod, hogy ez csak szexuális vágy-e vagy sokkal több ennél.Valamint az is hasznos információ lenne, hogy a fiú meleg-e vagy érdeklődik-e feléd.

Mindenképpen hagyj magadnak még egy kis időt és ne kapkodd el. Tisztázd le magadban az érzéseidet a feleséged iránt is.

2015. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Ez csak fellángolás... úgy is lehetett volna, hogy lány az illető. És akkor egy farokfelállás miatt lemondasz a családról? NEM!
2015. okt. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!