Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha újra kipróbálom sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha újra kipróbálom sráccal jobb lesz?

Figyelt kérdés
Még nyár elején ismerkedtem meg itt egy szintén kíváncsi bi fiúval. Nagyon kedves, türelmes, aranyos, stb volt. Azt hiszem nagyon szerencsés vagyok, hogy ő volt az első. Azonban miután megvolt a szex, nagyon rosszul éreztem magam. Elmondta előre, hogy ez lesz, mert vele is anno ez volt, de hát más mikor megéled. Akkor töröltem magam, stb. Azonban most újra érdekel sráccal a szex. Ha most újra próbálom más lesz? Irigylem őt, mert már ő is huszonéves volt, de tapasztalt. Én meg most kezdem...Olyan elveszettnek érzem magam:( Lányoknál már tuom, hogy mit merre, stb, de ez annyira más.

2015. okt. 12. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

A gyakorlat teszi a mestert.

Ha érdekel vele a szex, akkor szexelj vele, lehet, hogy jobb lesz, és jobban fogod élvezni.

2015. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem veszed fel vele a kapcsolatot? Mi volt a neve? Hogy nézett ki? MIt csináltatok? Amúgy elsőre mindenkivel ez van. Én utáltam magam utána...
2015. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem árulom el a nevét, de emlékszem rá. Nézd, ő nagyon jófej volt velem. Tökre segíteni akart és én becsaptam, mert eltűntem. Nincs képem ráírni. Nagyon aranyos volt. Vékony és jó farka volt. Szexeltünk egy jót a szabadban. Aztán a többit leírtam mi történt. Jó lenne egy kezdő sráccal talizni, mint ő.
2015. okt. 12. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Hogyha tényleg jófej volt, és aranyos, akkor lehet, megértené, ha elmagyaráznád miért tüntél el, és őszintén bocsánatot kérnél tőle. Lehet, hogy évekig is együtt lennétek, bár egyáltalán nem ismerlek sem téged, sem a srácot.
2015. okt. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán igen, talán nem.
2015. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ÍRJ RÁ, ÍRJ RÁ, ÍRJ RÁ ! ! !

kb biztos vagyok benne, h megbocsájt, max annyi lehet, hogy most nem szabad.

(és utána mesélj:-)

2015. okt. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!