Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a legextrémebb élményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legextrémebb élményetek más fiúval szexben?

Figyelt kérdés
Tehát a legperverzebb akár.

2015. okt. 19. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Kakiszex

Ahogy kihúzta bekakiltam

2015. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem női ruhában volt a srác, aztán volt egy másik aki meg szerette ha fotózom közbe
2015. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem én akartam, de volt 3 srác még középsuliban... Extrém volt, mert az egyik elég kegyetlen volt:(
2015. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan volt aki azt szerette ha megkötözöm és alázom.:)

Illetve egy másik fiút is hívtam és azt ki kellett elégítenie. Majd külön is el kellett mennie hozzá. Ezekre ő vágyott. És csak 20 éves volt.

2015. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer randiztam egy sráccal. Tök jól mentek a dolgok, sokat beszélgettünk, aztán kimentem a mosdóba. Nem volt ott rajtam kívül senki. Végeztem a pisiléssel, már mentem volna ki, de egyszer csak bejött a wc-be és szó szerint letámadott. Azt mondta, hogy rettenetesen kíván, és már alig bírta magát türtőztetni. Csókolóztunk, majdnem lenyomta a nyelvét a torkomon, közben pedig bevezetett az egyik fülkébe. Kinyalt egy párszor, utána pedig feltolta belém a péniszét. Nem mondom, nagyon fájt. Közel 20 cm volt neki, és síkosító nélkül dugta fel nekem, de nagyon élveztem. Nagyjából 10 másodperc alatt elélveztünk, azután átmentünk hozzá, és délutántól másnap reggelig majdhogynem csak szexeltünk. Elképesztő élmény volt :)
2015. okt. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Szopatott egy srác a szekszárdi vasúti wc-ben. Miután beleélvezett a számba azt mondta, hogy "egy ilyen k.cs.g biztos mást is szeret nyelni", és belepisált a számba!

Először meglepődtem (bár titokban izgatott régebben is) de keményen ráhúzta a fejem, úgyhogy le kellett nyelnem szinte az egészet.

Azóta ezt is szeretem, sajna vele csak egyszer futottam ott még össze, igaz akkor megint megitatott, sőt mivel sötét volt már, kint a szabadban az arcomra, hajamra is jutott.

2016. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Két ilyen szitum volt nagyon régen.

Zöldfülű bi koromba jobban megnéztem egy skinhead társaságot mint kellett volna, levették a dolgot elhívtak piálni, azt hittem csak jófejek és nem vették le a dolgot, tévedtem négyen mentek át rajtam, agyon aláztak.

A másik a hetero haverom volt akihez felmentem piálni ő tudta, hogy a kolbászra is bukom, de soha nem volt semmi köztünk. Átjött két sittes haverja, na akkor is kaptam a jóból, kiderült a haverom egy aktív, agresszív bi állat.

Akkor egyik szitut sem élveztem, de utólag visszaidézve izgalommal tölt el a dolog. Tudom sokan vágynak ilyenre, de általában ezek megjátszott dolgok, nekem éles volt mind a kettő és nem volt valami felemelő érzés akkor.

2016. ápr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A koleszban bekaptam a szobatársam dákóját és miután elélvezett folytattam amíg ismét el nem sült neki :P
2016. aug. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!