Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Focista, kézis fiúknál mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Focista, kézis fiúknál mennyire téma az öltözőben a pénisz?

Figyelt kérdés
Mennyire foglalkoznak a másikéval amikor együtt vannak meztelenül, mennyire szégyenlősek egymás előtt, Mi van ha valakinek feláll, beszélnek-e róla, nézik e a másikét, megosztanak titkokat h ki hogy veri, mikor...? stb...

2015. okt. 22. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk eléggé téma :D
2015. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
és nincs semmi akció?
2015. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nalunik nem téma csak néha de akkor max poénból de nem komolyan :D és nem mutogatjuk egymásnak de azért láttuk már a masiket párszor az öltözőben.
2015. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Mi még vertük is együtt anno...
2015. okt. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

kézizem és téma eléggé, tudjuk kinek mekkora, megy is a cikizés

meg edző táborban volt amikor többen kivertük

az fincsi volt

2015. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

nálunk az elején ment hogy mindenki megnézte a másik méretét, azóta csak akkor nézzük meg valaki péniszét, hogy ha vmi furcsaságot látunk pl.: volt h egy srác csíkban meghagyta a szőrzetet és azt szinte mindenki megnézte :D a merevedés egyáltalán nem gáz, mert szinte mindenkinek volt merevedése a 3 év alatt; én jó pár kézis csapattársamnak tudom h mekkora :)


19/F

2015. okt. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
csak most vettem észre a kategóriát...nem is tévedtem sokat..
2015. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Verni nem szoktuk közösen, de persze téma a pénisz is. Nyilván láttuk már egymásét eleget, megbeszéltük, kinek mekkora. Szoktunk poénkodni is vele, vagy cikizni esetleg azt, akinek feláll véletlenül, vagy akiről tudjuk, hogy kisebb neki. Ilyesmi. :)
2015. nov. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

Uszodai öltöző, nem téma, de látni ugye látjuk

16/F

2015. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!