Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, ti hol ismerkedtek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti hol ismerkedtek? Elsősorban azok válasza érdekelne, akik nincsenek fenn társkeresőkön, mert én sem vagyok fenn egyiken sem. De persze, a többiek válasza, tapasztalata is érdekel.

Figyelt kérdés
:) 20/f

2015. okt. 22. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Chat.hu, chat.gyaloglo.hu... én ezeken ismerkedtem mindig is, s beváltak. Internet nélkül sajnos szinte lehetetlen, max akkor nem, ha valamennyire látszik rajtad a melegség, mert akkor esetleg valaki leszólíthat, de erre sem nagy az esély. Szóval ha van lehetőséged internetezni, akkor én mindenképp regisztrálj chatekre vagy társkeresőkre, mert más esélyünk nem nagyon van...
2015. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én meleg szórakozóhelyeken meg ismerősök által ismerkedtem főleg. de találtam neten is pár jó barátot. mostani barátomat fősulin ismertem meg:)


22/F

2015. okt. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
pár hete voltam voltam egy meleg klubban ott ismertem meg egy nagyon rendes srácot csak sajnos a távolság miatt nem működött volna.. sokan ugy vannak hogy oda csak olyanok járnak akik csak szexet akarnak én is azt hittem és természetesen sok ilyen akadt rám is rámmászott egy beakart nyúlni a boxerembe de nem hagytam aztán tovább állt :D de vannak rendes srácok is :) és megjegyzem a bulit is sokkal jobban élveztem mint más helyeken :D
2015. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
valaki Szabolcsbol?
2015. okt. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem, tehát meleg klubok... de hát hol vannak ilyenek? Ezek rendes klub-szerűen működnek vagy hogyan? Milyen korosztály jár oda? stb...:)
2016. márc. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

pl. Why not a Belgrád Rakparton. Az inkább kávézó-söröző, nem táncos-ismerkedős hely.

Meg van pár melegbár Budapesten, de nem szeretem őket, igaz, nem is nagyon járok oda.

2017. máj. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Elmegyek buszozni. Megkérdezem hogy szabad e ez a hely melletted?

Merre mész? Hogy hívnak? Stb vicces de hatékony

2017. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs nem láttam hogy a kérdés homoszexualitás... Heteró vagyok
2017. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!