Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek ti mennyire mertek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek ti mennyire mertek nyilvánosan ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mármint ha láttok egy jó pasit bepróbálkoztok nálla?

2015. okt. 30. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nála egy L! Amúgy bi vagyokok és sose tenném.
2015. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. De láttam már olyat is, h egy pasi próbálgatott csekkolgatni, anélkül, h észrevegyem, szóval ez szerintem általános dolog, mert nem egyszer fordult már elő. Ha valaki odajönne hozzám, biztos nem förmednék rá, még akk is, ha nem jön be vagy csaj, max megmondanám neki, h bocsi, de nem.
2015. okt. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Utcán nem merek és nem is akarok. A heterók sem szólítják leegymást az utcán hogy, hé csajszi van kedved ismerkedni? :D

Szóval nem, én nem :)

2015. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nyilván fordított esetbe heteróként nekem se tetszene ha egy random srác elkezdene flörtölgetni velem.
2015. okt. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem mernem meg pedig rengetegszer lattam nagyon cuki fiukat 14/f/m
2015. okt. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
egyszer fordult elő ilyen, de akkor is azért mert tudtam hogy meleg a srác. de így is jó másfél év kellett hozzá, hogy kezdeményezni merjek
2015. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én abszolút nem merek, nagyon félős vagyok e tekintetben. Nem vagyok annyira bevállalós, hogy egy ismeretlenhez oda menjek, mert tetszik és hátha meleg..

Vannak rossz tapasztalataim is, mert próbálkoztam is így, és nem jött össze, és nagyon ciki volt. Szóval marad a szemezés, meg a remény, hogy majd valaki odajön hozzám.


20 mf

2015. okt. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ne általánosítsátok az utcára, munkahely suli szórakozóhely ahol a heterók is ismerkednek
2015. okt. 31. 19:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Munkahelyen egyszer bepróbálkoztam, és persze mindenkinek elmesélte, cink volt.
2015. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!