Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív srácok! Ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív srácok! Ti hogy készültök elő az anális szexre?

Figyelt kérdés

Gumi, síkosító oké, ez alap. De időben hogyan? Mennyivel előtte esztek utoljára? Mennyivel előtte mentek nagy WC-re? Ha kimossátok, hogyan? A zuhanyrózsás verzióval az a gond, hogy albérletben vagyok, és a WC meg a zuhanyzó nem egy térben van. A kakát nem akarom a zuhanyzóba engedni, lakótársak meg meglepődnének, ha pucéran, összeszorított farpofával rohannék a WC-re a fürdőből. Tippek, tapasztalatok?

19/F (passzív meleg első anális szex előtt)



2015. nov. 1. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Bunkók vagytok! Nyilván nem ő döntötte el hogy akkor meleg lesz! Ha már segíteni nem tudtok neki, legalább ne bántsátok!
2015. nov. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
nyugodtan engedd a kádba, lefolyni ott is lefolyik utána pedig rendesen tisztítsd ki :)
2015. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%

Testvérem. elmész kakiklni kinyomod amit ki kell nyomni majd mintha zuhanyozni mennél lezuhanyzol és kimosod ennyi

utána fogadd be a pecsádba a faszt

2015. nov. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
ilyenekre nem figyelek, hogy evés...együtt élünk a barátommal, teljesen kiszámíthatatlan hogy mikor kapjuk el egymást:D akkor megyek el wc-re ha érzem hogy kell. utána egyből kimosom magam. így nincsen gond ha utána megkívánjuk egymás, nem kell kirohannom mosakodni, az olyan hangulatromboló. fürdésnél is mindig kitisztítom magam persze. beöntést nem nagyon szoktam csinálni. sose volt még gond.
2015. nov. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De ha nem csinálsz beöntést, akkor hogy mosod ki magad?
2015. nov. 1. 18:53
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Uni vagyok. Párom is uni. (20/21)

Sohasem csináltam még beöntést. Nagy wc után megtisztítom magam, nem volt még semmi problémánk ilyen téren.

Zuhanyzáskor meg el is tudsz lazulni és egy kicsit tágítani magadon oda lent ez is segít. Hajrá

2015. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
milyen választ vársz, hogy eddig senkié nem tetszett, aki leírta hogy ő hogy szokta csinálni?:D mi ebben a rossz, nem értem
2015. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy nem tetszett? Csak megkérdeztem, hogy ha nem ad beöntést, akkor mit ért kimosás alatt..... Vagy miből szűrted le a nem tetszést?
2015. nov. 1. 20:47
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
mindegyik értelmes és normális válasz le lett pontozva, abból...azért lennék kíváncsi, hogy ebben kinek és mi nem tetszik:D
2015. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam le... De mindegy. Amúgy áruld már el, hogy egy szavazattal hogyan pontoznám le 0, 27, 32 és 37 %-okra.....? Az első kettőt pontoztam le, akik azóta törölve lettek, mert olyat írtak, hogy dugjak fel szögesdrótot.
2015. nov. 1. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!