Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen programokat csináljunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programokat csináljunk a barátommal? Már kezd unalmassá válni az eddigi dolgok.

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt és kb mindig ugyanabba a meleg kávézóba megyünk vagy felmegyünk egymáshoz, de nagyon érdekes dolgokat eddig nem csináltunk. Ha például elmennénk egy wellnessbe vagy ilyesmi helyre, senki nem nézne ránk jó szemmel. Milyen programok vannak melegeknek, vagy hova menjünk, ahol nem néznek ki minket? :)

2015. nov. 9. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
javaslom anglia meglátogatását. itt az utcán is csókolózhattok senkit nem fog zavarni.
2015. nov. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ha egy forgalmasabb wellnessbe mentek nem lesz feltűnő ha nem faljátok egymást. Szerintem az a heteróknál is idegesítő.
2015. nov. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Én javaslom,ne másokkal foglalkozz.

Menjetek bárhová.

Ez így van rendjén.

2015. nov. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem örüljetek, hogy van hová menni, van ilyen, hogy meleg kávézó. Nálunk Miskolcon ilyen sincs!
2015. nov. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Ne foglalkozzatok a homofóbokkal. :-)
2015. nov. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
miért ne mehetnétek wellnessbe? csomó helyre járunk a barátommal és leszrjuk ki hogy néz ránk. jó nem is nyaljuk faljuk egymást hogy bárkinek feltűnjön vagy megszólja. nem szokott minket semmi atrocitás érni. meg amúgy is kit érdekel kinek nem tetszik?
2015. nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy már elöttem is írták, elmehetnétek wellnesbe, de ha oda nem akkor tudom nektek ajánlani a Király fürdő-t (török fürdő) budán van, ott annyira nem zavarja talán ez az embereket (multkor amikor ott voltunk volt ott egy meleg pár, és senki nem kötött beléjük, elvoltak egymással, és szerintem jól is érezték magukat ^^ ) De szerintem örülne a párod akárcsak annak is ha lehívnád este vacsizni, vagy csak sétálni, elindulnátok pl a part felé, és egyszecsak felkapnád az öledbe és elvinnéd pl bokrok mögé ahova már előre megterítettél egy meghitt esti piknikhez (persze ezt csak amikor már jobb lesz az idő, ameddig meg nincs még tavasz: ) ott van a fürdő, esetleg felhívhatnád magadhoz, kinyitod az ajtót hogy be tudjon jönni, és egy alsóban az ágyon fekve vársz rá, de ne egyből a lényegre térjetek, vetkőzteds le alsóig, és csókolgasd, simogasd, esetleg nyalogasd az egész testét, aztán még mindig ne térjetek a lényegre, masszírozd meg de úgy hogy ne fájjon neki (finoman, de az egész testét) azán ha végeztél a masszírral, csinálj úgy mintha még masszíroznád, de közben hátulról öleld magadhoz szorosan, és ha úgyérzed hogy eleget kényeztetted jöhet a lényeg ;)
2015. nov. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!